Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

De agostini auti
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Sri Tra 03, 2013 9:05 pm    Naslov poruke: De agostini auti Citiraj ovaj komentar

kupio danas crvenog stojadina...prekrasan ( 1:43)
jedino kaj je crven a moj je bio plav...pa ce airbrush malo radit
drugi po redu( za dva tjedna) je volga, treci ( kaj me isto zanima) za mjesec dana je fico
onda idu golf jedinica itd - vidio sam da ce bit i lada, moskvic i slicno
steta kaj nemaju plasticnu kutiju nego samo plasticni stalak i pokrov od one prozirne plastike za pakovanje

ali - htio sam zamolit ako netko bude pratio cijelu seriju - bit ce ih 64 - da javi ako bude vartburg karavan izaso ( nema spisak a na slici ih je samo dvadesetak)

ne pratim to a i nisam cesto uz kioske tiska,pa ako netko naleti na warburginija karavana, nek mi ga kupi ili javi
hvala unaprijed
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
hornet

Član od: 17 Lis 2005
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 9:46 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pa to će izlaziti svaka 2 tjedna tako da po izlasku imaš cca 30 dana da na to naletiš, a s druge strane jednom kad izađe imaš mogućnost narudžbe pa ti to dostave.
U svakom slućaju i ja sam kupio stojadina i namjeravam kupiti još pokoji . I da sljedeći je sigurno volga ali nisam siguran za fiću da će biti treći iako je bio na fotki pakiranja.
hornet

PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 10:14 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

izgleda da bude izašao

http://piniuli.blogspot.com/search/label/Wartburg

na blogu piše da je deagostini pa valjda je u ovoj kolekciji

Jedino što se na netu ne možeš pouzdat u redosljed jer valjda u svakoj državi izlazi u drugačijim redosljedom
tino

Član od: 13 Pro 2010
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 10:21 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo baš i ja jučer naletio na stoju na kiosku i odmah ju uzeo, al piše u vodiču da će kroz brojeve časopisa obavijestit kak nabavit posebne vitrine za izlaganje Smile

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 10:27 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja Fiću imam već godinama, kupio sam ga u Emmezeti za tada paprenih 50 kuna. Proizveden je naravno u Kini a firma uvoznik/naručitelj je mislim bio neki privatnik iz Slovenije. Fićo ima sve, čak i Jugo registraciju Kragujevca.

Ako ću uzimat one koje sam posjedovao i vozio u ta davna jugo doba, osim ovog Fiće trebao bi mi još Peglica, Stojadin, Škoda 110 i Renault 4. Very Happy

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
tino

Član od: 13 Pro 2010
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 10:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

a lijep je Very Happy
ovo mu se čak i vrata otvaraju ili mi se čini?

a sad ce i ovi časopisi biti po 50 kn, prvi je samo 25 kn bio Confused

Član od: 08 Ruj 2009
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 11:45 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
Ja Fiću imam već godinama, kupio sam ga u Emmezeti za tada paprenih 50 kuna. Proizveden je naravno u Kini a firma uvoznik/naručitelj je mislim bio neki privatnik iz Slovenije. Fićo ima sve, čak i Jugo registraciju Kragujevca.

Naručitelj Hribar i sinovi ako se ne varam? Very Happy

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Zalec - SLO
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 12:14 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Majku mu, kod nas ove serije bar za sada nece biti... A dao bih svasta za Stojadina, Golfa I, Ladu, ... Confused A da kazem nekome u Hrvatskoj da mi kupi tih par komada i posalje, bila bi postarina skuplja od makete...

Član od: 27 Pro 2010
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 12:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nek ti kupi i cuva do 7 mjeseca, ne bu bila onda poštarina valjda toliko skupa.

Odlična edicija ali i proždirač kuna

evo linka sa sovjetskim autima isto deagostini
http://russiancarandtruckmodels.hypermart.net/deagostini.html
Natrag na vrh
Taurus

Član od: 15 Stu 2009
Mjesto: Kutina
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 12:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Što se tiče Stojadina,meni sve odgovara i model i boja,od egzotičnijih me zanima Renault 16.
Kekso

Član od: 18 Lip 2011
Mjesto: Bjelovar
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 1:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

@Bastardo, poštarina bi bila negdje oko 2-4 eura ako se šalje po komadu... oko 10 eura za paketić 500g-1000g.
Natrag na vrh
Bastardo

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Zalec - SLO
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 1:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kekso: A od tih 64 auta ja bih imao makar 10 njih Wink Znaci 60+ € za to. A i nasa pljackacka posta bi uzela jos koji € za isporuku... Bagra...

Valjda ce se nas DeAgostini smiluovati pa jednog dana te makete ponudi i u nasim trafikama...

PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 1:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:

Ako ću uzimat one koje sam posjedovao i vozio u ta davna jugo doba, osim ovog Fiće trebao bi mi još Peglica, Stojadin, Škoda 110 i Renault 4. Very Happy

Inaće nedavno sam nabavio 2 ovakva sa fotke (ima ih u intersparu u ZG) cijena i dalje 50 kn

Ali fićo prema fotkama u kolekciji deagostini će biti verzija gdje se vrata otvaraju na drugu stranu. A koliko sam vidio biti će i peglice
Cool

Nisam neki zagriženik u skupljanje ovih modela ali ćini mi se da ako će biti perja kupiti ću barem one koji su bili viđeniji na našim cestama škode, polonez, lade...

E da nakon što sam nabavio fiću naletio sam i na renault 4 GTL od buraga pa sam i to uzeo u istom mjerilu prije 2 mjeseca. Nažalost bio je jedini u trgovini. Renault je i inaće teško dobavljiv jer izgleda da neda baš svakome da izrađuje njihove modele tako da sam izgleda našao "iglu u plastu sijena".
Brommann

Član od: 05 Velj 2006
Mjesto: Bukovčak Hügel
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 4:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo linka sa svim autićima u Mađariji ...

http://www.retroautok.com/index.php?page=0#spis
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pierre

Član od: 12 Stu 2008
PorukaUpisano: Čet Tra 04, 2013 5:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prekrasno, bit će i Yugo !
Još Fiat Tempra i Megan i imam sve što sam vozio Smile
Imam one prve aute (Fićo, Z 101 i imam zadnji koji vozim (Picasso) ...

A zanimljivo je i da ženica oće autiće (PZ 126, PZ 125, FSO Polonez, Fiat Brava ... ) koje su imali njeni ... još će i makete radit umjesto mene .
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
Stranica 1/3

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma