Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Samurai 1/72

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Lis 29, 2012 3:30 pm    Naslov poruke: Samurai 1/72 Citiraj ovaj komentar

Ove figure sam uzeo dok je jos postojao LoM u Ri, sjecam se da sam tu na forumu procitao da su konjanici bili na akciji, 10kn, pa rekoh sto da ne, ne pitaju kruha, neka ih. Al dok sam ih uzimao, skuzim da postoji i pjesadija. Ma ajde, nije beg cicija, uzet cu i to. I onda mi oko zapne za samurai headquarters, fora, al dosta sam trosio, necu jos i to. Mos misliti, cim sam vidio da unutra ima par shinobia, check please Laughing Budem tu stavljao pomalo sta ofarbam, necu biti brz kao nono Wink al malo pomalo. Zasada imam ovu ekipu:

Sve skupa 6 komada, po 3 od svakog(da ne slikam sad grupu kad su isti)

Moj prvi konjic:

Sljedece sam ofarbao, ima vec, cak sam jednom i postao, ali ne mogu naci kamo su, pa nek su svi na okupu. Bubnjar:

I instrument:

Malo vojske:

Promjenio sam tetivu na luku, nemam nove slike, sada je gore nit iz konca za ciscenje zuba.

Toliko zasada, kako koju napravim cu postati. Savjeti i kritike dobrodosli Wink
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Lis 29, 2012 4:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobro izgledaju, jedino ima dosta nekakvih malih dlaka/niti po figurama. nadam se da nisu zaljepljene za boju...

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zilkan

Član od: 26 Stu 2007
Mjesto: oko Bjelovara
PorukaUpisano: Pon Lis 29, 2012 4:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super ti ide multilayering. Samo im ove dlake ocisti, i fantasticno ce izgledati
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Kekso

Član od: 18 Lip 2011
Mjesto: Bjelovar
PorukaUpisano: Pon Lis 29, 2012 4:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve je jako dobro, ali prvi ninja je odličan. Jako dobro si odradio crnu odjeću... baš ostavlja dojam prave, isprane, crne tkanine. Da je tenk u pitanju, rekao bi odličan weathering Very Happy
Natrag na vrh
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Pon Lis 29, 2012 4:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tetiva luka- uzmi curi, zeni, mami....jednu vlas kose i zalijepi s ca......ak je crna, neces ju trebat ni bojit...meni je suprgga donirala jednu za mog samuraja s lukom na konju( negdje u zavrsenim figurama je topic) i cist fino izgleda, in scale , samo je bila plava pa sam ju moral farbat Cool
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
nono_zg

Član od: 27 Pro 2010
PorukaUpisano: Pon Lis 29, 2012 6:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to otvorena sezona na figure. Odlično ti ide samo naprijed.
Natrag na vrh
Shinobi

PorukaUpisano: Uto Lis 30, 2012 12:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala svima na komentarima. Sto se dlaka tice, nasrecu to je samo letece sto se primilo, nije fiksno na figurama. Moram poraditi na ciscenju prije slikanja Laughing
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Uto Lis 30, 2012 8:26 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

meni isto onaj prvi crni zakon
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
Shinobi

PorukaUpisano: Sub Pro 08, 2012 2:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jos 2 obojane, na njima sam prvi puta koristio homemade ink wash, nije lose, jedino sam zaboravio staviti enamel lak prije toga pa sam morao popravljati gdje sam s viskom washa skinuo i malo boje. Slike, nazalost s mojim osvjetljenjem bolje ne moze.

nono_zg

Član od: 27 Pro 2010
PorukaUpisano: Sub Pro 08, 2012 6:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

a nije zamrlo bojanje 1/72, dobro ti ispale. Još kažeš i homemade wash, još bolje. Samo naprijed.
Natrag na vrh
Gugy

Član od: 16 Lis 2012
Mjesto: Kutina
PorukaUpisano: Ned Pro 09, 2012 7:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pohvale! Laughing Odlično je. Samo naprijed! Very Happy
Shinobi

PorukaUpisano: Ned Pro 29, 2013 9:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odreci ce me se automaketari, vozila nikako da zavrsim, al za figure se nadje vremena, hahaha. Al neka ga, kad vec ne mogu AB zbog kise koristiti, bar kist i akrili nisu problem. Slike koma, klasicno, ne mogu naci fotic, a i stedna zarulja nije bas za fotke:

Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma