Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

dobar, los, zao (trgovac)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Brommann

Član od: 05 Velj 2006
Mjesto: Bukovčak Hügel
PorukaUpisano: Pon Kol 06, 2018 12:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Samo riječi hvale za Hrvoja.
Čovjek od riječi, drži se dogovora.
Nadam se da će biti još suradnje....
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pet Lis 26, 2018 11:34 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala puno gosp.Voji za poklonjene makete koje mi je poslao uz naručenu.Znači u današnje vrijeme kada netko učini neko malo dobro djelo..
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
vojo

Član od: 16 Kol 2006
Mjesto: Krk
PorukaUpisano: Uto Sij 08, 2019 8:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ne znam gdje smjestiti ovaj komentar, ali u posljednje vrijeme kao da se Hrvatska Pošta probudila ....

Naime, zadnje tri pošiljke koje sam dobivao ili slao (iz/u Zagreb, Zadar i Split) su došle do mene (u Krk, dakle na otok!) već drugi dan! Putovale su samo preko noći (čak i iz Splita kad je bila jaka bura pa je cesta bila otvorena/zatvorena).

Ja nisam vjernik, ali stari judi bi kod nas rekli da treba stavit '.... sto križi na se ....' jer je to za ne povjerovat .... dobro da se jednom desilo, ali tri put za redom, i to sve oko Nove Godine kada je poveća gužva (naročito na pošti). Dakle, moguće da se čuda ipak dešavaju, da postoje ....

Svaka im čast - neka samo tako nastave ....

Vojo Very Happy
Natrag na vrh
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Sri Sij 09, 2019 9:34 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Idem u debeli OT ali čisto da se Vojo ne prepadne da je ošo s ovoga svijeta i došo u raj (poštanski) Very Happy

Istina i ja sam, ono što čuo - vidio, ali isto tako ta ista pošta , pred mjesec dana, prije praznika) preporučenu pošiljku sa povratnicom (važni dokumenti) Zadar - Zadar, od pošte do primatelja zračne linije niti kilometar nisu dostavili za 11 dana (radnih!!!)

Ovo je bilo samo da se Vojo ne prepadne Cool
Natrag na vrh
vojo

PorukaUpisano: Sri Sij 09, 2019 10:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Leo hvala - lijepo od tebe je da čuvaš moje srce (i stentove u njemu) i živce ....

Znam da sam debelo u području SF kad govorim o 'prekonoćnoj' pošti, ali kad mi se takovo 'prekonoćno događanje' desilo tri put zaredom unutar par dana, u praznično i burno doba, nisam mogao a da ne reagiram i barem da ih javno ne pohvalim, pa makar i u ovakvom 'zatvorenom' i limitiranom (po broju čitača) forumu ....

Vojo Very Happy

Leo - zd Napisao/la:
Idem u debeli OT ali čisto da se Vojo ne prepadne da je ošo s ovoga svijeta i došo u raj (poštanski) Very Happy

Istina i ja sam, ono što čuo - vidio, ali isto tako ta ista pošta , pred mjesec dana, prije praznika) preporučenu pošiljku sa povratnicom (važni dokumenti) Zadar - Zadar, od pošte do primatelja zračne linije niti kilometar nisu dostavili za 11 dana (radnih!!!)

Ovo je bilo samo da se Vojo ne prepadne Cool
Natrag na vrh
mpuky1

Član od: 08 Velj 2012
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 09, 2019 1:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pohvalio bi ih na uspješno izgubljenoj preporučenoj pošiljci
iz Varaždina u Zagreb a cijela peripetija sa njima je trajala
sigurno mjesec dana Shocked
vojo

PorukaUpisano: Sri Sij 09, 2019 8:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

.... ne želim inzisitrati, ali kolega Splita mi je upravo javio da je paket kojeg sam poštom poslao ponedeljak popodne, običnom poštom (dakle ništa preporuka, ekspreks i sl.) stigao danas u Split ....

Samo ću parafrazirati Eddija Murphija u filmu 'Kolo sreće' : 'It's a miracle, it's a miracle ....'

Vojo Very Happy

Pazite - paket je krenuo iz Krka popodne, a Krk vam je, što se pošte tiče, teška pip****na odnosno selendra, ništa poslije 14:00 ne kreće (ili bar nije kretalo) u smjeru Rijeke, a do Rijeke pošiljke putuju najčešće najmanje 2 dana!

Pa da to nije 'miracle' .... Rolling Eyes
Natrag na vrh
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Pet Ožu 08, 2019 12:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da i ja pohvalim štovanog kolegu Hrvoja. Brz, točan, ažuran, blablabla...sve ok. Ali...što ga čovjek upakova...svaka mu čast. Poštari bi uspješno razvalili njegovu (sada moju) maketu samo ako pucaju u nju. Ne bi joj bilo ništa i da su plesali poskočice, drmeže i kukunješće po njoj. Wink
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Stranica 11/11

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma