Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

dobar, los, zao (trgovac)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sub Pro 06, 2014 2:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Velika pohvala i veliko hvala za "Tomo" i "hrmodeler" na pomoći i brzini !!
http://www.whatifmodelers.com/index.php/topic,30222.0.html

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kurfurst

Član od: 28 Pro 2014
Mjesto: Split-Kamen
PorukaUpisano: Čet Ožu 26, 2015 11:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da se odužim članu f-15...
Čovjek je brz, pouzdan, srdačan.
Paket mi je stigao u kartonu i puno papira, pa po mišljenju nekih nisu sigurni, ali brži je od Hanicha...

P.S. ovaj post sam morao editati jer očito većina ljudi ima više kriterije sigurnosti od mene Embarassed ali nagnječeni paketi su mislim ipak problem pošte...

U maketarstvu nije bitno čime si to napravio nego kako to izgleda!
Natrag na vrh
Dodo

Član od: 15 Tra 2015
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Svi 25, 2015 5:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

posto sam novi na forumu, odmah cu navesti da su me ugodno iznenadili, Mario Raguz, korektan kolega koji mi je poslao iz dalekog Dubrovnika avion bez greske, Hrvoje kojeg sam i upoznao, Gospodin Vojo, ZacP sa izvrsnim dekalim, stigli doslovno za jedan dan, i jedan kolega koji nije clan foruma, ali smo se upoznali u Carta M. popili kavu i ja preuzeo zeljeno od njega, i svaki put cu navesti u ovoj rubrici nadam se dobra iskustva od dobrih kolega. Zivjeli
Ghost1776

Član od: 15 Kol 2009
Mjesto: Hamburg
PorukaUpisano: Sub Kol 15, 2015 10:47 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pozz
Eto i da ja nabacim neke utiske...
Posto i nisam na podrucju RH je malo teze obaviti neke kupovine,ali kad sam na odmoru redovito obavim neke akcije..
Ovim povodom bih zelio da pohvalim i dam najbolje ocjene kolegama
ZacP,Mi-17 i kolegi Tole(ak sta zatreba javi...znas o cemu je rijec) na profesionalnom odnosu prodavac-kupac...
Sve je obavljeno profesionalno i brzo..svaka cast..
Hvala
pozz
Knorac

Član od: 19 Kol 2009
PorukaUpisano: Ned Stu 15, 2015 7:52 pm    Naslov poruke: Hanich loše iskustvo Citiraj ovaj komentar

Nedavno sam naručivao od ovog gospodina AB i Kompresor, više manje sam bio zadovoljan tom narudžbom,trebalo je malo više vremena da sve stigne ali dobro.

Tada sam napravio narudžbu za boje i još par stvari koje sam dodatno telefonski preko njega naručio.
Prvo mu je trebalo tjedan i pol da napravi ponudu,a zatim u ponudu nije uvrstio stvari koje sam dodatno naručio preko telefona...
Nakon toga mu šaljem upiti zašto nije sve stavio i čovjek ne odgovara...

Meni nije jasno da njemu nije u interesu napraviti narudžbu od 500kn...
Uglavnom nema šanse da više išta naručivam od njega iz principa jer je neprofesionalan...
Brommann

Član od: 05 Velj 2006
Mjesto: Bukovčak Hügel
PorukaUpisano: Pon Stu 16, 2015 12:04 pm    Naslov poruke: Re: Hanich loše iskustvo Citiraj ovaj komentar

Knorac Napisao/la:
... ovog gospodina AB i Kompresor ....

A misteriozna osoba je?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Pon Stu 16, 2015 12:56 pm    Naslov poruke: Re: Hanich loše iskustvo Citiraj ovaj komentar

Brommann Napisao/la:
Knorac Napisao/la:

A misteriozna osoba je?

Ne čitaš pozorno, piše ti u naslovu posta. Rečenica od tri riječi napisana malim crnim podebljanim slovima tri-četri milimetra ispod gornjeg ruba okvira. Wink

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Brommann

Član od: 05 Velj 2006
Mjesto: Bukovčak Hügel
PorukaUpisano: Pon Stu 16, 2015 1:47 pm    Naslov poruke: Re: Hanich loše iskustvo Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
Brommann Napisao/la:
Knorac Napisao/la:

A misteriozna osoba je?

Ne čitaš pozorno, piše ti u naslovu posta. Rečenica od tri riječi napisana malim crnim podebljanim slovima tri-četri milimetra ispod gornjeg ruba okvira. Wink

Prvi put vidim da je netko u postu napisao naslov poruke. Wink
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
ninoslav

Član od: 03 Ožu 2010
Mjesto: Varaždinbreg
PorukaUpisano: Pon Stu 16, 2015 4:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo i ja sam naručil 4 kom. aviona od gosp.H početkom prošlog tjedna i nakon par dana nejavljanja poslao sam mu drugi mail i javio mi u petak da ima virozu i kako če mi danas u ponedjeljak javiti dal ima tražene modele na zalihi.
Ja neznam kak drugima isporuči modele al meni uvijek sa nekim zakašnjenjem od mjesec dana-ili ima poplavu u skladištu ili je bolestan.
Ajd nije mi nešto napeto za modele pa ču čekat Rolling Eyes

https://www.facebook.com/TanksAndArmouredVehicles
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Yahoo Messenger
XVI

Član od: 28 Kol 2012
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Pon Stu 16, 2015 9:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A tko kaze da svima isporuci Laughing
Dodo

PorukaUpisano: Uto Stu 17, 2015 1:38 am    Naslov poruke: Re: Hanich loše iskustvo Citiraj ovaj komentar

Knorac Napisao/la:
Nedavno sam naručivao od ovog gospodina AB i Kompresor, više manje sam bio zadovoljan tom narudžbom,trebalo je malo više vremena da sve stigne ali dobro.

Tada sam napravio narudžbu za boje i još par stvari koje sam dodatno telefonski preko njega naručio.
Prvo mu je trebalo tjedan i pol da napravi ponudu,a zatim u ponudu nije uvrstio stvari koje sam dodatno naručio preko telefona...
Nakon toga mu šaljem upiti zašto nije sve stavio i čovjek ne odgovara...

Meni nije jasno da njemu nije u interesu napraviti narudžbu od 500kn...
Uglavnom nema šanse da više išta naručivam od njega iz principa jer je neprofesionalan...

nisam ti ni vidio naslov posta, a vec sam znao o kom se radi......
nemam namjeru nikog javno prozivat niti spominjat ali mogu ti reci da sam od iste osobe prosao suvisno "mlacenje" novcanika za stvari koje mi nisu ni trebale, niti koje sam dogovorio,,,, ali sam sam kriv, bio sam naivan.....
Knorac

Član od: 19 Kol 2009
PorukaUpisano: Uto Stu 17, 2015 7:38 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

XVI Napisao/la:

Ti se da napisati iskustvo ako nije problem.
XVI

Član od: 28 Kol 2012
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Uto Stu 17, 2015 9:57 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Knorac Napisao/la:
XVI Napisao/la:

Vec par godina ne kupujem od gospodina od kako sam otkrio da i u mom gradu ima maketara i malo skuzio neke stvari.
Al kad jesam uvjek sam morao cekat zvat molit mjenjat narudjbe jer dosta stvari sa sajta u opce nema na stanju.
Gotovo svaki put kad sam narucivao boje poslao bi ili krive nijanse ili enamel umjesto akril.

I evo neki dan sam cuo pricu gdje je gospodin H zvao jednog kolegu necu imenovat u pola 1 u noci da provjeri jel narudjba jos stoji
Very Happy

Sad kolko je to istina ne ulazim al ako bas zelite nesto kupit od njega kupite na natjecanju sad cjena nekom ok nekom preskupa iskreno meni ovo drugo al dobro.
švarcloza

Član od: 04 Stu 2015
PorukaUpisano: Uto Stu 17, 2015 12:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Imo i ja probleme sa dotičnim H. Kupio U-boat type IX , kad je paket stigao kutija je bila od tražene podmornice a kad sam otvorio , unutra type XXI , sasvim druga podmornica Evil or Very Mad Zvao ga telefonski da čujem njegovo obrazloženje i veli mi da su mu tak kinezi poslali . Mislim kak može slat a ne provjeri kaj je unutra !?! Ili je možda znao pa je išao sistemom ako prođe ,prođe! al uglavnom nikad više!
Natrag na vrh
Dodo

PorukaUpisano: Uto Stu 17, 2015 6:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

XVI Napisao/la:
Knorac Napisao/la:
XVI Napisao/la:

Vec par godina ne kupujem od gospodina od kako sam otkrio da i u mom gradu ima maketara i malo skuzio neke stvari.
Al kad jesam uvjek sam morao cekat zvat molit mjenjat narudjbe jer dosta stvari sa sajta u opce nema na stanju.
Gotovo svaki put kad sam narucivao boje poslao bi ili krive nijanse ili enamel umjesto akril.

I evo neki dan sam cuo pricu gdje je gospodin H zvao jednog kolegu necu imenovat u pola 1 u noci da provjeri jel narudjba jos stoji
Very Happy

Sad kolko je to istina ne ulazim al ako bas zelite nesto kupit od njega kupite na natjecanju sad cjena nekom ok nekom preskupa iskreno meni ovo drugo al dobro.

daj zamisli da te todoric zove u 3 sata ujutro i pita, jel dolazite u konzum imamo akciju na susene smokve.

ista stvar sa njim. jedno vrijeme sam se osjecao koda me covjek ucjenjuje preko mobitela dok nesto ne kupim od njega..... katastrofa
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naprijed
Stranica 9/11

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma