Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

USMC crtez olovka 39x27cm

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Ostalo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Luftwaffe

Član od: 19 Lip 2008
Mjesto: Beograd
PorukaUpisano: Ned Ruj 30, 2012 10:50 pm    Naslov poruke: USMC crtez olovka 39x27cm Citiraj ovaj komentar

Nisam znao gde drugde da okacim pa sam ovde stavio, nije bas maketa ali eto crtez na kome sam radio u poslednje vreme i jako sam zadovoljan kako je ispao Very Happy
Crtao sam sve obicnom olovkom a inspiracija mi je bila slika iz igrice Battlefield 3

P.S. Mozda bi mogao da se napravi neki podforum za crteze i profile posto ima sigurno dosta ljudi koji crtaju pa da mozemo i to da podelimo na forumu a da ne bude off topic Cool

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Ruj 30, 2012 11:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

vidio ju na face-u, bas je dobro ispala Smile Stefan mi je danas bas pricao o nekoj 120mm figuri US vojnika koja je isto bazirana na lika sa BF3 Smile
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Ostalo Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma