Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Ch-53 u radu, 1/48 academy
Idi na stranicu Natrag  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
mskukan
Gost
PorukaUpisano: Pon Jul 17, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ZIGGY Napisao/la:

Od kojeg je materijala cutting mat podloga i koja joj je cijena otprilike,gdje se moze nabaviti?

Ona je od nekakve tvrde gume, cijene ovise o velicini, a ove po dimenzijama nama zanimljive su od oko 70-120 kuna, plavu sam kupio u bauhausu na odjelu sa tapetama, a moglo bi se naci i u ducanima sa uredskom opremom i sl, na netu znam za ovaj u njemackoj:

http://www.architekturbedarf.de/Shop/Zeichnen/Zeichenbedarf/Schneidmatten/schneidmatten.html
Natrag na vrh
mskukan
Gost
PorukaUpisano: Pon Jul 17, 2006 10:11 pm    Naslov poruke: Ch-53 u radu, jedna strana gotova Citiraj ovaj komentar

Evo gotova je jedna strana, i gornji dio takodjer. Na gornjem dijelu, kao i u biti na cijeloj polovici trupa nema nit jedne jedine rupice, vjerovali ili ne. No dobro iskupili su se sa nutarnjim dijelom.
Na zadnjoj slici vidite alat. Srednji riveter je za trup bio, a ova dva su kombinirani za gornji dio oko motora. Ovaj alat sa rogovima je za odredjivanje razno raznih razmaka, moze u biti i sestar biti u toj funkciji sam kod ovoga nema sanse da se pomakne Laughing

Natrag na vrh
ZIGGY

Član od: 25 Lis 2005
Mjesto: BRCKO DISTRIKT BIH
PorukaUpisano: Uto Jul 18, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pravi naziv za onu podlogu je ustvari CUTING PAD(nasao na internetu).Koja je opsta upotreba tih rivetera,osim sto ih maketari koriste?
von Stuck
Administrator
Član od: 08 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Jul 19, 2006 7:42 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ZIGGY Napisao/la:
Pravi naziv za onu podlogu je ustvari CUTING PAD(nasao na internetu).Koja je opsta upotreba tih rivetera,osim sto ih maketari koriste?

Čeh koji ih radi (rivetere) radi ih samo po narudžbi maketara.Mi smo glavni korisnici. Cool
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mskukan
Gost
PorukaUpisano: Sri Jul 19, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ZIGGY Napisao/la:

moze biti i mat, meni na obje podloge pise mat, al evo ima raznih naziva. Kao sto Von Stuck kaze, ovi je izradio bas maketar i prije svega su za maketarstvo. Nisam nigdje drugdje vidio te sitne rivetere za neku drugu upotrebu.
Natrag na vrh
ZIGGY

Član od: 25 Lis 2005
Mjesto: BRCKO DISTRIKT BIH
PorukaUpisano: Sri Jul 19, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

von Stuck Napisao/la:
Čeh koji ih radi (rivetere) radi ih samo po narudžbi maketara.Mi smo glavni korisnici. Cool

Ja sam vidio da rivertera ima uzeti na http://www.micromark.com/
,evo link pa potrazite.
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Sri Jul 19, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Rivetere radi i čovjek kod nas... Za 50 kn... izvrstan.

Ne znam mu ime, ali na drugom forumu je Voodoo
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Sri Jul 19, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hey a moze li da uradi za 1:72??????ako da dajte mi mail da se dogovorim sa coveku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma