Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Ferrari F10
Idi na stranicu Natrag  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
darko

Član od: 10 Ruj 2006
Mjesto: Daruvar
PorukaUpisano: Pon Lis 10, 2011 12:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ferrarijevac Napisao/la:
hoću reći da je veći gušt kad nešto ofarbaš kistom, kad se malo više pomučiš...

Kako kome, meni je najveći gušt vidjeti urednu površinu - bilo kojom tehnikom radio.
Ovo na žalost nije dobro niti za kist - predebela i nerazrijeđena boja, grbe, potezi kistom - a to sigurno nije uzelo više truda nego pravi uredni paintjob airbrushem.

No da ne misliš da te netko napada, svako ima svoj gušt i svoj naćin rada, samo ti radi kako tebi najviše odgovara, u tome i je poanta hobija Wink
Ipak nemoj se bojati niti probati nove tehnike, ako imaš priliku, isprobaj i airbrush...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ferrarijevac

Član od: 13 Kol 2011
PorukaUpisano: Pon Lis 10, 2011 12:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pa dobro sad nećemo pretjerivat s minutama... ipak ovdje je dosta dijelova na kojima treba farbat jednu stranu jednom bojom a drugu drugom bojom pa treba čekat da se osuši, 5 sati sam sigurno potrošio na farbanje, al dobro vi ste ovdje profići tako da svaki savjet je dobro došao, al ne slažem makete tako često da bi mi trebao brush pa mi je dosta i kist Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Pon Lis 10, 2011 12:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma sve u redu, maketa ti nije losa, za pocetnika je u redu
svi smo mi bili pocetnici, nema odmah svatko par soma kuna viska za profi alate i ostale stvari
kako dalje budes radio i poboljsavao se, mozda uvidis da nabavka brusha i nije tako losa ideja

Član od: 15 Lis 2005
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Pon Lis 10, 2011 1:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja sam počeo sa Revell starterom AB i plinskom bocom Wink .ALI NEMOJTE TO RADITI U ZATVORENOM PROSTORU I TAMO GDJE SE MOŽE NEŠTO ZAISKRITI ILI IZAZVATI STATIČKI ELEKTRICITET JER ZBILJA MOŽETE NASTRADATI A KAD TO RADITE STAVITE SI MASKU Wink

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Ned Stu 20, 2011 1:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
mislim da si u krivu
lako je ofarbati sve sa brushem Question
si probo kaj farbat brushem?

e tek sad skužih....lol Very Happy

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma