Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Meng Model
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Bumble bee
Moderator
Član od: 23 Jul 2006
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Jul 31, 2013 4:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

barakuda Napisao/la:
Uuuuhhh...STRAVA!!! Shocked
Jedva čekam da mi stigne paket.

Ja cu ga kupiti kad objave 'slat' za njega Very Happy... Cini mi se da bi to mogao Voyager... Meni se svida kako je izdetaljirano straznje jaruzalo... Svaka cast Mengu...
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
barakuda

Član od: 22 Sij 2007
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sri Jul 31, 2013 6:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Izbacit ce ga Voyager 100% samo sta mi se ne da pimplat toliko po jetkovini. Odlucija sam napravit kavez (ako do toga dode jer ga je bilo i bez kaveza) od stirenskih trakica. Vidija sam kako je to neki tip radija na Armorami za svoj T62 pa mi se svidila lakoca izrade i krajnji izgled.
Moderator
PorukaUpisano: Sri Jul 31, 2013 6:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bio je ove godine u Mosonu d9 od Vajre sa slatom od stirena i izgledao je fantasticno... Tek kad ga vidis uzivo skuzis kolika je to maketa... Ne znam sta ce Voyager napraviti jer IDF slat ima okrugle vodoravne sipke... Budem pustio da se malo 'marinira' pa da vidim sta ce od 'dodataka' izaci... Very Happy
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Sri Jul 31, 2013 8:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

cak i mene kopka taj buldozercic Smile
Natrag na vrh
von Stuck
Administrator
Član od: 08 Lis 2005
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 7:37 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bumble bee Napisao/la:
Bio je ove godine u Mosonu d9 od Vajre sa slatom od stirena i izgledao je fantasticno... Tek kad ga vidis uzivo skuzis kolika je to maketa... Ne znam sta ce Voyager napraviti jer IDF slat ima okrugle vodoravne sipke... Budem pustio da se malo 'marinira' pa da vidim sta ce od 'dodataka' izaci... Very Happy

Domagoj , Voyager ti u pakovanje stavi okruglu bakrenu žicu odgovarajućeg promjera , jedino ti trebaš izmjeriti potrebne dužine i onda rezati. Takvo nešto će napraviti (ako budu radili) vjerovatno i za Doobi-a.
Moderator
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 9:04 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

von Stuck Napisao/la:

Domagoj , Voyager ti u pakovanje stavi okruglu bakrenu žicu odgovarajućeg promjera , jedino ti trebaš izmjeriti potrebne dužine i onda rezati. Takvo nešto će napraviti (ako budu radili) vjerovatno i za Doobi-a.

E, da to je isto mogucnost... Bas me zanima sta ce se sve pojaviti za njega... Meni ovako maketa izgleda odlicno, nisu bas ostavili puno 'slobodnog prostora' Very Happy
Ne znam jesi vidio ovo, ali odmah sam se tebe sjetio, izgleda odlicno Very Happy

http://www.www-legend.co.kr/01_afv01.html?table=product&st=view&page=1&id=537&limit=&keykind=&keyword=&bo_class=1&fpage=&spage=
barakuda

PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 9:55 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uskoro Kinetic izbacuje ovaj Doher tako da neće biti potrebe ukoliko nekog zanima kupovati ovu konverziju od Legenda. Wink
http://www.perthmilitarymodelling.com/newkitnews/images/kinetic/k61009.jpg
Moderator
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 12:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A cuj s obzirom kakav je Kineticu ispao M-ATV, ja bi se rade drzao Legenda, a i ne vjerujem da ce Kinetic imati ovakvu hrpu detalja i opreme po sebi... Ali svakom na izbor
von Stuck
Administrator
Član od: 08 Lis 2005
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 1:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bumble bee Napisao/la:
von Stuck Napisao/la:

E, da to je isto mogucnost... Bas me zanima sta ce se sve pojaviti za njega... Meni ovako maketa izgleda odlicno, nisu bas ostavili puno 'slobodnog prostora' Very Happy
Ne znam jesi vidio ovo, ali odmah sam se tebe sjetio, izgleda odlicno Very Happy

http://www.www-legend.co.kr/01_afv01.html?table=product&st=view&page=1&id=537&limit=&keykind=&keyword=&bo_class=1&fpage=&spage=

Daaa, vidio sam ovu konverziju ...spoj AVF-a i Legend-a ... vrlo obećavajuće. U svakom slučaju ova konverzija sigurno daje puno više detalja nego Kinetic-ova maketa sama za sebe , tu im je možda blizu , za sada , samo MENG. Very Happy Very Happy

von Stuck: poruka promijenjena dana: Čet Kol 01, 2013 1:39 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
killa

Član od: 15 Ruj 2009
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 1:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Meng izbacuje i IDF figure uskoro ;

"A Great Addition to IDF AFVs – The IDF Tank Crew

After releasing the popular HS-001 Middle Easterners kit in October 2012, MENG’s team has continued studying and developing 1:35 scale figures. Now, we hereby announce our second figure kit in 1:35 scale, the HS-002 IDF Tank Crew. We have developed this kit with the help from our Israeli military advisor, Chinese sculptor and Brazilian illustrator.

The 1:35 scale HS-002 IDF Tank Crew kit consists of 59 plastic parts on two sprues. Except the 8 drink bottles on one sprue, there are 51 parts on the other one for 4 figures of different gestures. These figures have rich facial expressions and they just look like real persons. It is worth mentioning that these figures’ clothes folds and details are represented in accordance with their own gestures. This kit is suitable for MENG TS-001 Israel Main Battle Tank Merkava Mk.3D Early, TS-005 Israel Main Battle Tank Merkava Mk.3 BAZ w/Nochri Dalet Mine Roller System and other IDF AFV models.

During the development of HS-002 kit, we have studied a large number of photos and real items of IDF tank crews. Our designers have used sculpture softwares to simulate and modify various gestures, so as to ensure that these figures fit AFV models in a perfect way. In order to present better and sharper figure details, we have broken down the figures’ caps, helmet, heads, arms and legs.

This HS-002 kit is a great addition to the IDF AFV models. We believe that you will like it."
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
barakuda

PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 1:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hahaha... Istina. Wink Samo šta to onda značajno opterečuje buđet pogotovo sad kad SLinić gleda kako oderat sve i svakoga za i najmanju sitnicu.
Eno je Sašu (P-51) upravo ocarinilo za jedan model aviona u 1/48 kupljen u USA.
Meni dolazi jedno pakiranje s D9R, a drugo s M51 i BTR80 (Trump). Trebam li se i ja pripremit na isto iznenađenje. Ufff.

Da ne skrećemo s teme....
Na Luckyu je upravo u preorderu dida svih modernih tenkova...FT17
Very Happy
http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=MG-TS-008

I ovo sam upravo vidija.... Shocked
http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=MG-HS-002

PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 2:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

IDF tenkisti Very Happy

Član od: 24 Ožu 2006
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 2:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nabijem ih
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
Bumble bee
Moderator
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 2:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super je kako se Meng ugurao u dvije nise koje su falile, em IDF, em WWI... Doduse ostat cemo prikraceni za 2500 raznih vrsta pzIV, ali boze moj, zato je tu Dragon Very Happy...

Ove IDF figure izgledaju odlicno, pogotovo ovaj koji pije vodu

@barakuda

Bojim se da imas pravo... Mislim da ce carinit sve sto se moze... Nadam se da ce d9 proci, ali ako je pozamasna kutija, bojim se da ces nekom cariniku ili carinici uljepsati dan... Meni isto dolazi paket iz Kine sa figurama i bas me zanima hoce li ga ici provjeravati...
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Čet Kol 01, 2013 3:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

P-51 Napisao/la:
nabijem ih

Mišljah na carinu, ne na IDF tenkiste Very Happy , i meni su super.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Naprijed
Stranica 3/11

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma