Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Mercedes sa hladnjacom-samogradnja

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Branislav Musulin

Član od: 26 Sij 2011
PorukaUpisano: Uto Ožu 08, 2011 8:49 pm    Naslov poruke: Mercedes sa hladnjacom-samogradnja Citiraj ovaj komentar

Evo nekoliko fotografija jednog mog ranijeg rada.Radi se o jos jednoj samogradnji od al-lima 0,5 mm debljine.Kao pomoc koristeni prospekti i podaci do kojih sam dosao preko interneta.

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Djole

Član od: 14 Pro 2010
Mjesto: Gospic
PorukaUpisano: Uto Tra 05, 2011 10:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prijtelju jel prodajes sta ti od tih maketa....Odlicno izgleda sve pohvale....
Bastardo

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Zalec - SLO
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 8:20 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka cast na samogradnji Very Happy Malo mi fale detalji, ali overall je odlican Wink

Koje je ovo merilo?

Član od: 26 Sij 2011
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 4:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Makete su u principu na prodaju,ali prodaja tesko ide.Razlog tome je sto pojedini ljudi ne razumeju rucni rad i hteli bi dzabe makete.Konkretno ova maketa je bila na BG-sajmu 2006.godine i vlasnik preduzeca sa hladnjace je odustao od kupovine.Nema veze,maketa je kod mene u sobi i na internetu,ljudi su je videli,maketa se dopala i ja sam zadovoljan.Na neki nacin sam izasao iz anonime.Hvala onima koji su mi to omogucili!Sve je rucni rad,osim tockova,razmera je 1/19.Isto tako znam da ima neke nedostatke,ali svaka sledeca je malo bolja od prethodne.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma