Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Kako napraviti?

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Strina

Član od: 10 Pro 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Kako napraviti? Citiraj ovaj komentar

Kako napraviti uništeni tenk a da je to uvjerljivo? Konkretno ak mi možeten objasnit na Panzer Jegeru 1 b ?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bebonja
Gost
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Po čemu ti je taj baš specijalno zanimljiv ako nije tajna ?

Very Happy Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Panzerfaust

Član od: 21 Lis 2005
Mjesto: Reich Istra
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

možda imam njegove slike skurenog ...ili je to bio bison .. uglavnom gusjenica dolje i ploča je bila full probušena a negdje sam vidio da je komplet nadgradnja bila počupana .. eto sutra ko bude kiše se sjednem i prevrtim malo slike i knjige pa ko se neš nađe ti stavin tu
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Herr Flick
Gost
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Re: Kako napraviti? Citiraj ovaj komentar

Strina Napisao/la:
Kako napraviti uništeni tenk a da je to uvjerljivo?

pa napravi tenk kako inace radis...LOL umire
sorry , mean me, Embarassed , probaj ga izbušit, začađit, otvorit neke poklopce, stavit neke da vise, onda malo hrdje ako tenk dugo stoji i tak...
Natrag na vrh
Strina

Član od: 10 Pro 2005
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

jer ga imam doma a to mi je najranije vozilo mislim iz najranijeg perioda rata
Natrag na vrh
Zoki
Gost
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Za rupe od granata najbolje ti je uzet iglu za špricu (da, onu koju koristiš dok se fiksaš Laughing ), zagrijati ju upaljačem i izbušiti rupu. E sad pitanje veličine rupe i kalibra granate koji je uništio tenk je skroz druga stvar... U svakom slučaju stavi puno hrđe, presjeci gusjenice i ostavi tako da stoje...ne znam, u biti pitanje je samo na koji način i s čime je tenk uništen.
Natrag na vrh
Dario

Član od: 15 Lis 2005
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

To ovisi o puno toga... Neki su dobili pogodak u gusjenicu pa su bili prisiljeni napustiti tenk na kojemo se oštećenja skoro nisu ni vidjela, drugi u recimo motor, pa se pogodak slabo vidi pa osim spuštene cijevi i otvorenih poklopaca jedva se vidi da je pogođen dok su treći bili skroz razvaljeni i gorili su cijelu noć dok se lik nije deformirao a boja skroz ogulila...
Natrag na vrh
Bebonja
Gost
PorukaUpisano: Uto Svi 30, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo ti link sa uništenim vozilima , tu buš sigurno nešto našao .
Možda ne baš toga vozila (mislim da je samo jedna fotka) ali ideja ima
na bacanje .
Inače strana je fenomenalna i svaki oklopnjak bi je trebao imati u
favoritima .

http://www.battlefield.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=204&Itemid=105&lang=en

Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma