

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Hare
| | Član od: 19 Ruj 2007 | | Poruke: 45 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pon Velj 15, 2010 7:45 pm Naslov poruke: prozori Bismarck |
|
|
| molim za savjet. Radim Bismarck 1:350, da li da okrugle prozore samo ofarbam ili napravim otvore? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sovremenny
 | | Član od: 29 Sij 2009 | | Poruke: 951 | | Mjesto: Istra |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Hare
| | Član od: 19 Ruj 2007 | | Poruke: 45 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Uto Velj 16, 2010 11:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| moze li neka fotka kao primjer. Hvala unaprijed |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sovremenny
 | | Član od: 29 Sij 2009 | | Poruke: 951 | | Mjesto: Istra |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sovremenny
 | | Član od: 29 Sij 2009 | | Poruke: 951 | | Mjesto: Istra |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Hare
| | Član od: 19 Ruj 2007 | | Poruke: 45 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sri Velj 17, 2010 7:51 pm Naslov poruke: |
|
|
| hvala puno, sigurno cu izbusiti.os jedno pitanje, vidim na boku, ne znam kako bih nazvao, "spiku", cemu je sluzila |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Sri Velj 17, 2010 7:58 pm Naslov poruke: |
|
|
| Spiku? Možda si htio napisati šipku? Ako jesi to je vjerojatno bila bočnica, greda koja se na sidrištu otvorila prema van i na nju su se vezali čamci. obično su s nje visile ljestve od konopa. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sovremenny
 | | Član od: 29 Sij 2009 | | Poruke: 951 | | Mjesto: Istra |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Hare
| | Član od: 19 Ruj 2007 | | Poruke: 45 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Čet Velj 18, 2010 8:15 pm Naslov poruke: |
|
|
da, mislio sam "šipka", izvinjavam se. Hvala na odgovoru.
A, sto se tice slika, rano je, nema nista jos konkretno. Maketa je Revell, pregledao sam trup i bas se ne uklapa dobro, tako da ce biti dosta kitovanja, a vremana je malo zbog drugih obaveza. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Čet Velj 18, 2010 9:03 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo bočnice (prednje) u uporabnom položaju na maketi:
a ovdje se vidi krmena
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Hare
| | Član od: 19 Ruj 2007 | | Poruke: 45 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pet Velj 19, 2010 7:59 pm Naslov poruke: |
|
|
| hvala |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|