

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Tasma
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 1021 | | Mjesto: Prigorje |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 1:36 am Naslov poruke: maketarski shopovi grad |
|
|
Poštovani,
trebam uskoro u središte firme u Njemačku, pokrajina Baden-Württemberg,u gradove Heilbronn i Neckarsulm. Ima li u tim njemačkim "zabitima" kakvih maketarskih oaza?
Unaprijed zahvaljujem. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 9:51 am Naslov poruke: |
|
|
Prema Revellu (http://tinyurl.com/yzpq7oc):
Galeria Kaufhof GmbH
Fil.623 Abt. 610 / 6231
Fleiner Str. 15
D-74072 Heilbronn
Günther Letzel
Spielwaren
Am Wollhaus 7
D-74072 Heilbronn
spielwaren@letzel.de
www.letzel.de
Müller Ltd. & Co. KG
Fil-Nr. 1103
Sülmerstraße 41
D-74072 Heilbronn
Hobby-Eberhardt GmbH
Allerheiligenstr. 8
-74072 Heilbronn
wolf.eberhardt@t-online.de
www.hobby-eberhardt.de
TOYS "R" US - 3345 -
Berliner Platz 12
-74072 Heilbronn
Alexander Bolch
Marktstr. 33
D-74172 Neckarsulm
bolch-spielwaren@arcor.de _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mirko S. Zlikovski
 | | Član od: 25 Ožu 2008 | | Poruke: 422 | |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 11:10 am Naslov poruke: |
|
|
Evo covjek ti je nasao na netu ducane, pa ako bas moras nesto kupit (znam kako je to kad si na sluzbenom putu... ) obidji te ducane. No, vrlo blizu Heilbronna ti je Technik Museum Sinsheim, a malo dalje i Speyer, odi to pogledati, grijeh je biti tako blizu a da to ne vidis. Linkovi:
http://sinsheim.technik-museum.de/
http://speyer.technik-museum.de/
A muzeju sigurno imaju i dobre ducane u svom sklopu...
A i ne bi se bas slozio da se radi o zabiti, mnoge high-tech firme imaju tu sjediste, kraj je jako razvijen, a blizu su ti i Heidelberg, Stuttgart, Ulm i Karlsruhe. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Tasma
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 1021 | | Mjesto: Prigorje |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 8:25 pm Naslov poruke: |
|
|
Thanx momci, baš kaj tražim , jedino je bed kaj bum tek navečer imal cajta da možda skočim nekam, ostalo vrijeme bude bilo ko da smo
Da znam za ove veće gradove. Nego plan je avionom do Stuttgarta, i onda na vlak, prijavka u hotel, i odlazak u firmu... mislil sam i fotić ponjet da poslikam gradić ali jer me je prije malo kolegica koja je već bila gore upoznala sa planom i programom, imam pravo samo na malo sad mi je i splasnulo prvotno raspoloženje. No nadam se malo obić neki dućan koji bu u blizini i potrošit dnevnicu  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|