Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Warasdiner i Hansa Brandenburg CC

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Sub Tra 16, 2011 6:10 pm    Naslov poruke: Warasdiner i Hansa Brandenburg CC Citiraj ovaj komentar

Sad sam sve kompletirao i prebacio u završene radove. zahvaljujem Vulkanizeru što me uputio gdje da pronađem nešto o austrougarskim hidroavionima, da napravim jedan par koji ću na Kupu Zagreba prijaviti u grupi Aranzi u čast, normalno, ako zadovoljava kriterije jer nije samo avion.
Do slijedećeg posla, pozdrav. (Nećete dugo čekati) Smile


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
fallschimjager

Član od: 21 Tra 2008
Poruke: 258
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Tra 16, 2011 7:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prekrasno, svaka čast, još jedna vrhunska samogradnja.
_________________

CK 2018. NOVI PROSTOR - Žarka Dolinara 9
Betmen, Supermen, Nepismen
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 5798
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sub Tra 16, 2011 7:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlično!! stvarno lipo !! Ovaj "hidroavionac" podiže sve za 2 skaline naviše!! Volio bi ovo vidjeti uživo.
_________________
Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slider
Gost
PorukaUpisano: Sub Tra 16, 2011 7:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mala sugestija koju nisi trazio- Very Happy
skini elisu i ostavi samo spiner ( glavčinu) tako ces simulirat elisu koja se okrece, tj krakove koji se ne vide jer motor radi...
ili, skini elisu i zalijepi samo kruzic prozirne plastike...
inace, krasan rad ( to ne moram ni pricat Very Happy )


slider: poruka promijenjena dana: Sub Tra 16, 2011 10:09 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
zilkan

Član od: 26 Stu 2007
Poruke: 1169
Mjesto: oko Bjelovara
PorukaUpisano: Sub Tra 16, 2011 8:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kolega ovo je stvarno vrhunski, pogotovo kao scratchbuild projekt. Predibno napravljen predivan brod

LP

Ilija
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
nono_zg

Član od: 27 Pro 2010
Poruke: 1489
PorukaUpisano: Sub Tra 16, 2011 10:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prekrasno, pratio sam a dok si ga radio, ovo sa avionom je odlična ideja. Ovo da prozirnom plastikom umjesto elise je isto dobra ideja
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Poruke: 4106
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Tra 17, 2011 8:02 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Fenomenalan rad Goreprsti
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vulkanizer

Član od: 13 Lip 2009
Poruke: 1732
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Ned Tra 17, 2011 11:50 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prekrasan rad Shocked
Ćini mi se da ču sa pive i bevade mort preć na gemište, pa možda i ja poćmem završavat zapoćete radove Cool
_________________
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slider
Gost
PorukaUpisano: Ned Tra 17, 2011 1:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vulkanizer Napisao/la:
Prekrasan rad Shocked
Ćini mi se da ču sa pive i bevade mort preć na gemište, pa možda i ja poćmem završavat zapoćete radove Cool

moras nabavit maaashku...i prvo ju pocastit ticom.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Essex
Gost
PorukaUpisano: Ned Tra 17, 2011 10:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Apsolutno prekrasno.
Natrag na vrh
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Pon Tra 18, 2011 8:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala za pohvale, komentare i sugestije. ovo sa propelerom na aviončeku je dobra ideja, ali propeler je zalijerpljen cianofixom pa bi svaka intervencija mogla završiti katastrofom. A već je među ostalom flotom, počeo sam Jadrana i Biserku... Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Tra 19, 2011 8:50 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lijep rad i dobra ideja sa hidroavionom. Very Happy
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dr. vlado

Član od: 12 Ožu 2008
Poruke: 1411
PorukaUpisano: Sri Tra 20, 2011 11:40 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

BRAVO, mestre!!! Ovo su stvari kojih bi trebalo biti vise... Very Happy Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vukic

Član od: 16 Stu 2010
Poruke: 1144
Mjesto: 385 km predaleko
PorukaUpisano: Sri Tra 20, 2011 2:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Grunf Napisao/la:
Lijep rad i dobra ideja sa hidroavionom. Very Happy


Upravo to-odlicna ideja. Ovako je sada dojam da je brod daleko dolje. Super izgleda.
_________________
Grade moj!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron