Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

HRM

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
x wing

Član od: 08 Stu 2009
Mjesto: Makarska
PorukaUpisano: Čet Stu 12, 2009 2:15 pm    Naslov poruke: HRM Citiraj ovaj komentar

Fotografije su nastale prije dvi godine za posjeta Hrm-a Makarskoj,da sam isto pokuša u Lori(u kojoj sam "odradio" 88/89)priveo bi me prijtelj koji je pripadnik aktivnog sastava HRM-a,ni on ne zna zašto ali mora,tako je to u vojsci,nema priče.Finac je nedavno navratio a imam aparat uvik sa sobom,nadam se da ima za svakog ponešto,uživajte.
http://s794.photobucket.com/albums/yy228/rfmmak/HRM/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
slider
Gost
PorukaUpisano: Čet Stu 12, 2009 2:47 pm    Naslov poruke: Re: HRM Citiraj ovaj komentar

x wing Napisao/la:
Fotografije su nastale prije dvi godine za posjeta Hrm-a Makarskoj,da sam isto pokuša u Lori(u kojoj sam "odradio" 88/89)priveo bi me prijtelj koji je pripadnik aktivnog sastava HRM-a,ni on ne zna zašto ali mora,tako je to u vojsci,nema priče.Finac je nedavno navratio a imam aparat uvik sa sobom,nadam se da ima za svakog ponešto,uživajte.
http://s794.photobucket.com/albums/yy228/rfmmak/HRM/

slike su ludnica...e sad pitalje jedne ljencine- jel ti se da cijeli folder stavit na rapidshare da mozemo skinut, da ne skidamo jednu po jednu ??? Very Happy
Natrag na vrh
Alaska

Član od: 08 Svi 2007
Mjesto: Njemacka
PorukaUpisano: Čet Stu 12, 2009 3:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ajme, a zasto nije slikana desantna brodica i minolovac? Vidjeh pramac prve i krmu drugog...
x wing

PorukaUpisano: Čet Stu 12, 2009 10:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Roko je još u Lori,tako da nema zime za desantnu,a dobit ću i knjigu koju su dobivali tadašnji časnici,mislin da se zove monografija Lora ili sl,unutra je masa slika,a za stavljanje na rapidshare,a tribalo bi vidit mogu li to bez problema,iman još slika di se vidi više brodova zajedno,sad ako se vidi i desantni u nizu postavit ću,imajte razumjevanja kompjuter mi je mrzak dušman
Natrag na vrh
slider
Gost
PorukaUpisano: Čet Stu 12, 2009 10:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

x wing Napisao/la:
Roko je još u Lori,tako da nema zime za desantnu,a dobit ću i knjigu koju su dobivali tadašnji časnici,mislin da se zove monografija Lora ili sl,unutra je masa slika,a za stavljanje na rapidshare,a tribalo bi vidit mogu li to bez problema,iman još slika di se vidi više brodova zajedno,sad ako se vidi i desantni u nizu postavit ću,imajte razumjevanja kompjuter mi je mrzak dušman

ajd probaj svakako, da ne sejvamo jednu po jednu tri sata...stvarno su super
Natrag na vrh
x wing

PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 2:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo san iskopa dvi sa desantnim ali izdaleka,nažalost nisam mu posvetio pažnju ni nedavno kad je par dana bio vezan na rivi Sad ,a sa rapidshare nešto san krivo napravio,samo mene zanima kako neki postave slike da se vide kad otvoriš postav,bez ovih linkova
Natrag na vrh
killa

Član od: 15 Ruj 2009
PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 2:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tu ti sve pise:

http://www.maketarstvo.net/forum/viewtopic.php?t=5215
Natrag na vrh
x wing

PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 2:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

http://s794.photobucket.com/albums/yy228/rfmmak/HRM/?action=view&current=P9170563s.jpg
http://s794.photobucket.com/albums/yy228/rfmmak/HRM/?action=view&current=P9170566.jpg
bilo mi ža potirat galeba,a naš je čovik
Natrag na vrh
killa

PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 2:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pise ti u donjem esnom kutu ovako

sam kopiras img kod

Natrag na vrh
x wing

PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 3:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Natrag na vrh
killa

PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 3:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo vidis lagano je Wink
Natrag na vrh
x wing

PorukaUpisano: Pet Stu 13, 2009 3:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

fala uspio san,ovo je propeler torpeda koji posjedujem,al ne znam od kojeg jer san zagubio neke pločice s natpisima ,da to stavim pod -od čega je ovo slika
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma