Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

9. Kup Auto kluba Varteks Varaždin
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Poruke: 1725
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 11:34 am    Naslov poruke: 9. Kup Auto kluba Varteks Varaždin Citiraj ovaj komentar



Maketarska sekcija Auto kluba "Varteks" poziva vas na Otvoreno natjecanje u plastičnom maketarstvu 9. Kup Auto Kluba "Varteks" Varaždin.


Natjecanje će se održati 05. prosinca 2009. godine u prostorijama III. osnovne škole, Trg Ivana Perkovca 35, Varaždin u sljedećim kategorijama:

Seniori

Z1. Zrakoplovi 1/100 i manji
Z2. Zrakoplovi 1/72
Z3. Zrakoplovi 1/48
Z4. Zrakoplovi 1/32 i veći

V1. Vojna vozila 1/72 i manja
V2. Vojna vozila 1/48 i veća

D1. Diorame zrakoplova 1/72 i manje
D2. Diorame zrakoplova 1/48 i veće
D3. Diorame vojnih vozila 1/72 i manje
D4. Diorame vojnih vozila 1/48 i veće
D5. Diorame i vinjete figura, sva mjerila

C1. Civilna vozila, sva mjerila

B1. Brodovi, sva mjerila

SF. Znanstvena fantastika i "What if", sva mjerila

F1. Figure, sva mjerila

Juniori

J1. Zrakoplovi, sva mjerila
J2. Vojna vozila, sva mjerila
J3. Diorame, sva mjerila
J4. Ostalo

Posebne kategorije

S1. Hrvatska vojna povijest
S2. Prvi svjetski rat



Najbolja seniorska maketa na natjecanju po odluci sudaca bez obzira na kategoriju dobiva pobjednički pehar “Kup Auto Kluba Varteks Varaždin 2009 seniori”.
Najbolja juniorska maketa na natjecanju po odluci sudaca bez obzira na kategoriju dobiva pobjednički pehar “Kup Auto Kluba Varteks Varaždin 2009 juniori”.

Također se dodjeljuje već tradicionalna Nagrada publike.

HRCappuccino također dodjeljuje plaketu najboljoj maketi po izboru urednika HRC-a.

Makete koje su osvajale nagrade na dosadašnjim natjecanja u RH (2008 godina i starije) mogu konkurirati za kategorije S1. i S2. ako zadovoljavaju uvjete da uđu u konkurenciju. Te makete se ne mogu natjecati u svojim kategorijama u normalnom dijelu natjecanja. Makete koje zadovoljavaju uvjete da konkuriraju za ovu nagradu, a nisu osvajale nagrade na dosadašnjim sezonama natjecanja u RH mogu se natjecati i u svojim kategorijama u redovnom dijelu natjecanja.

Organizator ima pravo spajati i razdvajati kategorije u slučaju velikog ili malog broja natjecatelja u nekoj kategoriji.

Svi natjecatelji pristupanjem natjecanju potvrđuju da su upoznati i da prihvaćaju sudački pravilnik, sudačke timove i pravilima natjecanja koja određuje organizator. Ujedno su suglasni prihvatiti i odluke sudaca koje su konačne.

Za sve posjetitelje koji žele izložiti svoje radove, bez da uđu u službenu konkurenciju, biti će osiguran izložbeni dio.

Prijave se primaju od 08:00 sati do zaključno 11:00 sati.

Prijava iznosi 40 kn po natjecatelju.

Za juniore je prijava besplatna!

Broj prijavljenih maketa po natjecatelju je neograničen!

Dokumentacija nije obavezna, ali se preporuča slijedeće:

sastavnicu makete i sastavnice komercijalnih setova za detaljiranje ako su korišteni pismeni opis izvršenih radova (izmjena na maketi, popis dodanih detalja) popis korištene literature prilikom izrade makete s označenim relevantnim stranicama te priložena literatura navedena u popisu.

Za sve natjecatelje osiguran je besplatan ručak.


Sve dodatne informacije možete dobiti na PM, na forumu, na www.hrcappuccino.org (tamo ćemo staviti i kartu) ili na e-mail:
vedran.kalamiza@vz.t-com.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
Poruke: 1680
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 11:47 am    Naslov poruke: Re: 9. Kup Auto kluba Varteks Varaždin Citiraj ovaj komentar

Tomo Napisao/la:


Makete koje su osvajale nagrade na dosadašnjim natjecanja u RH (2008 godina i starije) mogu konkurirati za kategorije S1. i S2. ako zadovoljavaju uvjete da uđu u konkurenciju. Te makete se ne mogu natjecati u svojim kategorijama u normalnom dijelu natjecanja.


Da li se to odnosi na makete sa natjecanja u VZ ili se odnosi na sve makete.

Da li se moze prijaviti maketa koje je recimo 2008 osvojila 3. mjesto na kupu Zagreb ili na CK?
_________________
Skuki



Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Poruke: 1725
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 11:55 am    Naslov poruke: Re: 9. Kup Auto kluba Varteks Varaždin Citiraj ovaj komentar

mskukan Napisao/la:

Da li se to odnosi na makete sa natjecanja u VZ ili se odnosi na sve makete.

Da li se moze prijaviti maketa koje je recimo 2008 osvojila 3. mjesto na kupu Zagreb ili na CK?


Ne može, tj. može se natjecati samo u specijalnim kategorijama.
Posljednje natjecanje u 2008.godini je bilo ako se ne varam CK. Od tog natjecanja nadalje mogu se natjecati sve makete, a prije toga samo one koje nisu osvajale nagrade.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
potez XXV

Član od: 03 Svi 2006
Poruke: 855
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 11:57 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo jedno glupo pitanje:

Cija je ovo migusa na plakatu, mjerilo?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
Poruke: 2447
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 12:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hoće li biti online prijava?



potez XXV Napisao/la:
Evo jedno glupo pitanje:

Cija je ovo migusa na plakatu, mjerilo?



To je Bilek u 1/72. Bio je na natjecanju u Mosonu 2008. god. i ako se ne varam, osvojio je nešto. Tko je autor, ne znam.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pierre

Član od: 12 Stu 2008
Poruke: 338
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 12:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Autor makete je Vaclav Hochmuth iz KPM Prešov. Maketa Bilek 1/72, plus Pavla + Quickboost + puno samogradnje .. inače maketa je bila 1 na takmičenju u Bratislavi "Plastikova zima 2007", a koja u Mosonu .. ne sjećam se . Rolling Eyes
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Poruke: 1725
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 3:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Timmy Napisao/la:
Hoće li biti online prijava?



Hoće. Doduše, vjerojatno ne u onako fancy obliku kao na CK, ali neki excel za download s HRC-a i mail za slanje sigurno. No imamo još dva mjeseca,
sad se treba koncentrirati da se nešto i dovrši kako bi se imalo što prijaviti Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Andrej

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 2347
PorukaUpisano: Čet Lis 01, 2009 5:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dečki svaka čast,jedva čekam Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 8:47 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kakve su informacije vezane za shopping? Hoće li doći Extratech i Karaya?
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 9:38 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Grunf Napisao/la:
Kakve su informacije vezane za shopping? Hoće li doći Extratech i Karaya?


Vž je bliže granice, bilo bi lijepo, još jednom omastiti brk sa povoljnom i dobrom kupovinom! Cool
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Poruke: 1725
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 9:40 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Grunf Napisao/la:
Kakve su informacije vezane za shopping? Hoće li doći Extratech i Karaya?


Samo sam čekao kad će netko postaviti to pitanje Very Happy

Za Extratech još ne znam, Karaya dolazi.
Što se tiče Karaye, znate otprilike što on nudi. Međutim, prošle godine je promjenio strategiju biznisa, te se koncetrirao na proizvodnju vlastitih maketa. Stoga, na njegov websitu možete nači samo njegove stvari.
Savjet, otpuno neslužben i nema veze s natjecanjem. Ako vam treba nešto konkretno, pošaljite mu e-mail s upitom. Može nabaviti svašta (od firmi koje inače nudi), ali nije baš brz, pa da stigne do VŽ to i nabaviti.

Inače Grunfe, ne znam da li si vidio, ali njegov plastični Halberstadt CL. IV je vani! Cheerleadersica

Usput, tko želi nešto prodavati, bilo bi dobro da nam javi, pa da mu osiguramo infrastrukturu Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 11:54 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tomo Napisao/la:
Grunf Napisao/la:
Kakve su informacije vezane za shopping? Hoće li doći Extratech i Karaya?


Samo sam čekao kad će netko postaviti to pitanje Very Happy

Za Extratech još ne znam, Karaya dolazi.
Što se tiče Karaye, znate otprilike što on nudi. Međutim, prošle godine je promjenio strategiju biznisa, te se koncetrirao na proizvodnju vlastitih maketa. Stoga, na njegov websitu možete nači samo njegove stvari.
Savjet, otpuno neslužben i nema veze s natjecanjem. Ako vam treba nešto konkretno, pošaljite mu e-mail s upitom. Može nabaviti svašta (od firmi koje inače nudi), ali nije baš brz, pa da stigne do VŽ to i nabaviti.

Inače Grunfe, ne znam da li si vidio, ali njegov plastični Halberstadt CL. IV je vani! Cheerleadersica

Usput, tko želi nešto prodavati, bilo bi dobro da nam javi, pa da mu osiguramo infrastrukturu Very Happy
Dobre vijesti!
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Karaya

Član od: 21 Lis 2005
Poruke: 2103
Mjesto: Velika Gorica
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 12:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tomo Napisao/la:
Grunf Napisao/la:
Kakve su informacije vezane za shopping? Hoće li doći Extratech i Karaya?


Karaya dolazi.


Ali samo da znate da to nisam ja, vec neko ko mi je maznuo nik!! Laughing Laughing Cool

ili ja njemu???
_________________
Vedran
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Poruke: 1725
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 1:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mariok Napisao/la:

Vž je bliže granice, bilo bi lijepo, još jednom omastiti brk sa povoljnom i dobrom kupovinom! Cool


Istina. Varaždin je 75 km sjevernije od ZG. To je dobrih 30 minuta vožnje autocestom. Vrlo značajno skraćenje puta kad dolazite iz Poljske ili Češke! Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
Poruke: 1680
PorukaUpisano: Pet Lis 02, 2009 2:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Karaya Napisao/la:

Karaya dolazi.


Ali samo da znate da to nisam ja, vec neko ko mi je maznuo nik!!

ili ja njemu???[/quote]

ti njemu.
_________________
Skuki



Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naprijed
Stranica 1/7

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron