Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Yamaha R1 PE djelovi

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
D

Član od: 25 Kol 2008
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Sri Ruj 30, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Yamaha R1 PE djelovi Citiraj ovaj komentar

Pozz svima, zanima me dali na yamahu R1 od tamiye paše PE set od yamahe yzr-m1 2004, vilice i PE set, jer za R1 postoji samo PE set diskova pa ako ko zna slobodno...

na ovu

ovo

a postoji samo ovo za R1

da je dobro bilo bi sumnjivo...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
mico

Član od: 15 Stu 2007
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Sri Ruj 30, 2009 9:27 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uff to sam se i ja uvijek pito i stvarno neznam. Confused
Ovi diskovi od LionRoar-a nisu isti kao oni koji su napravljeni baš za R1, to znam.
Lanac mislim da ne paše a još ovaj od LionRoar-a je prava katastrofa, isto ne paše mrežica za hladnjak,
a ostale stvari nisu upotrijebljive jer to imaju samo GP bikovi, kolko ja znam. Confused

Što se tiče vilica. Možda bih mogao nešto iskemijat i tako ih staviti ali prije nego
što naručiš pogledaj malo sastvanicu od ove Yamaha (otiđi na 1999co i pronađi Yamahu te klikni na asembly guide)
pa razmisli. Wink Šteta bi bila da sve to naručiš i onda ne paše.

Nadam se da sam ti pomogao. Smile

Član od: 25 Kol 2008
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Sri Ruj 30, 2009 1:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Fala na odgovoru, mislin vilice bi se moglo pripasat, pokušat i PE set ubacit ako ne uspije nje problem poslin kupin i yzr-m1 model pa je svejedno...

da je dobro bilo bi sumnjivo...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Ruj 30, 2009 4:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vilice bi i mogle pasati jer mislim da su hvatista na trokutovima isTa ili jako slicna kod oba motora. Ali donji dio ti je drugaciji, tamo oko kljesta, kod R1 su malo vislje postavljena. Sto se lanca tice, mozes uzeti od Model Factory Hiro, imas lanac koji se sastavlja od zasebnih karika i s njim dobis lancanike za Desmosedicija, RC211 i YZR-M1, ali ako cu ja pripasati da ide na 916 Dukca, nema razloga da ti ne mozes upasati na R1. Eventualno imas neke vizualne razlike u lancaniku, ali to i nije toliko bitno, barem ne meni.
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma