Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

VW Polo 9N3

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
blade_

Član od: 25 Ožu 2008
PorukaUpisano: Sri Pro 17, 2008 9:24 pm    Naslov poruke: VW Polo 9N3 Citiraj ovaj komentar

pozdrav..da li netko zna di ima kupit u ZG-u vw polo 9n3 u mjerilu ili 1:24 ili oni manji ja mislim da su mjerilo 1:43?

hvala
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Pro 17, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nazalost, koliko ja znam, plasticnu maketu tog auta neces naci nigdje jer je za sada nitko ne proizvodi...
A ako te zanima metalni autic, obrati se ekipi na www.autici.net
Tamo se okupljaju "metalci" koji ce ti vise znati reci po tom pitanju jer smo mi ovdje iskljucivo "plasticari" Wink

PorukaUpisano: Čet Pro 18, 2008 9:44 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

aha..ok..a da li ima u "plasticarima" trojke ali mjerilo 1:43 mi treba...taman da mi u autu stane da bude onak mini velikog Very Happy

edit: da li se mogu oni bojat s jos necim osim s airbrushom..malo sam gledao cijene i malo mi je puno..

i samo jedno pitanje: sta sve treba imat s tim AB-om? postavljat cu malo glupa pitaja, ipak sam novi u maketarenju... Very Happy
Natrag na vrh
PowerPlant

PorukaUpisano: Čet Pro 18, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sumnjam da ces igdje naci plasticnu maketu bilo koje generacije pola u bilo kojem mjerilu Confused
Vjerujem da ces prije naci metalni autic koji trazis Wink
Inace, uz airbrush morash josh nabaviti i kakav kompresor, a te "stvarcice" su obicno skuplje nego sam AB, ovisi na koju varijantu ciljas...dakle, nije to jeftin hobby...
Alternativa su ti maketarski sprejevi...kostaju nekoliko Eura a, osim shto ih je jednostavnije koristiti, njima mozes postici jednako kvalitene rezultate kao i AB-om Cool
Naravno, moguce je makete farbati i obicnim kistom, ali tu varijantu ne preporucam ako ti je cilj gladak i sjajan paint-job...
I, ne bediraj se...samo pitaj shta te zanima, a i prosvrljaj malo po rubrikama...zato forum i postoji, a svakakvih korisnih informacija se da procitati Smile

PorukaUpisano: Čet Pro 18, 2008 11:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

a koliko dode najjeftiniji AB i kompresorcic neki tek tolko da mogu bojat??

a di se ti sprejevi mogu nabaviti..e i da lakse mi je tu postavit neka odredena pitanja..valjda nije problem... Smile
Natrag na vrh
PowerPlant

PorukaUpisano: Čet Pro 18, 2008 11:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Najeftinija AB+kompresor kombinacija je Revellov Starter Set...
Sam airbrush koshta nekih stotinjak kuna...za kompresor nisam siguran ali sigurno je par-sto kuna skuplji od AB-a...
Nadalje, Balista trenutno ima par Tamiyinih sprejeva na lageru a vjerujem da ce s vremenom dobiti josh...inace, strani web-shopovi...
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma