Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO - NSR 500 West (Tamiya)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 9:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shinobi Napisao/la:
mac.airbrush Napisao/la:
ajde dajte savjet s ćime da washam varove na rami (nema pudere za washat) Question


Ne trebas pudere, tempera, voda i malo detergenta za posudje da razbije povrsinsku napetost vode. Za varove ne bih preporucio bas crnu jer nisu dovoljno duboki za takvu nijansu.

dal ist to mogu primjenit za lanac Question
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 10:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

naravno, za lanac mozes ici sa crnim washem.
Ali nisam siguran da li ce ti se wash primiti na tvornicki krom. Shinobi, si ti probo to?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 11:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
naravno, za lanac mozes ici sa crnim washem.
Ali nisam siguran da li ce ti se wash primiti na tvornicki krom. Shinobi, si ti probo to?


Uh, da budem iskren nisam, znas da kod mene sve zavrsi u domestosu cim izadje iz vrecica. Ali mozda bi i upalilo, uvijek moze probati, a ako ne bude dobro bar wash nije problem ukloniti.
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Čet Svi 19, 2011 12:08 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ako ga previse ne utrljavaš,biti će ok,samo lagano nanesi i ostavi da se posuši.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Čet Svi 19, 2011 12:15 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

al mora ga malo obrisat tako da se wash vidi u utorima i čist malo po cijelom lancu
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Svi 19, 2011 9:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Very Happy jel sam već reko da je forum zakon U zdravlje
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Svi 22, 2011 10:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
naravno, za lanac mozes ici sa crnim washem.
Ali nisam siguran da li ce ti se wash primiti na tvornicki krom. Shinobi, si ti probo to?

nisam još probal,ali imam ideju ,ako uspije odmah javljam...
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 6:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nazire se kraj Hiperaktivan







_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 6:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma expert,uopće neću više ništa reć Shocked ,jedva ćekam da dođem do svog DUCA,al još čekam PE Wink
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Atan

Član od: 13 Tra 2011
Poruke: 78
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 6:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan rad Shocked
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 7:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Atan Napisao/la:
Odličan rad Shocked


bumo mi to još dotjerali Very Happy
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 7:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mac.airbrush Napisao/la:
Atan Napisao/la:
Odličan rad Shocked


bumo mi to još dotjerali Very Happy

Very Happy
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 8:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma divota
nebus ga zavrsio do subote?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Svi 24, 2011 11:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Osim sto(meni osobno) fali wash na nekim mjestima, pogotovo lanac, stvarno se nema cemu zamjeriti(necu spominjati onaj spoj na vrhu rame dok se ne uvjerim da se nece vidjeti ispod tanka Wink Laughing ), strasan rad, spuhovi su mi posebni.
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Svi 25, 2011 6:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shinobi Napisao/la:
Osim sto(meni osobno) fali wash na nekim mjestima, pogotovo lanac, stvarno se nema cemu zamjeriti(necu spominjati onaj spoj na vrhu rame dok se ne uvjerim da se nece vidjeti ispod tanka Wink Laughing ), strasan rad, spuhovi su mi posebni.


ma nemam pribor za washat,ali ću probat to još rješit,a kaj se tiče spoja na rami on se ne vidi ispod rezervara, Cool dok ne nabavim bije koje mi mogu vjerno zamjenit tvornićki chrom niš od kitanja Very Happy



i do subote bu sigurno gotov,pa makar radio dan i noć,a ondas bumo to zalili Pivo
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
Stranica 7/8

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron