Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO - NSR 500 West (Tamiya)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Poruke: 3207
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Svi 14, 2011 3:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobro, daj riješi to...
Jesi možda izbrisao te fotke iz svog Photobucket albuma, ili ih premještao u neki drugi?
To je jedini razlog koji mi pada na pamet zašto bi ovo bio slučaj... Naime, kad linkaš fotku na forum, ona ne ostaje "zalijepljena" na njemu...
Čim obrišeš ili premjestiš fotku na origigi lokaciji, stvar na forumu se gubi Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Svi 14, 2011 4:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

PowerPlant Napisao/la:
Dobro, daj riješi to...
Jesi možda izbrisao te fotke iz svog Photobucket albuma, ili ih premještao u neki drugi?
To je jedini razlog koji mi pada na pamet zašto bi ovo bio slučaj... Naime, kad linkaš fotku na forum, ona ne ostaje "zalijepljena" na njemu...
Čim obrišeš ili premjestiš fotku na origigi lokaciji, stvar na forumu se gubi Wink


Bang to je to ...zbrisal sam ih iz Photobucketa
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Svi 14, 2011 4:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ove ne brišem...
decali su legli super još samo bezbojni Very Happy






_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sub Svi 14, 2011 4:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

zgleda dobro
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Svi 17, 2011 9:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Very Happy evo nekaj konkretno.znaći da se bliži kraj

ima još dosta toga za doradit na prednjem kraju,ali nisam mogo odolit a da ne stavim ove slike Prezenter









_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Uto Svi 17, 2011 11:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

jos uvijek mislim da si ove CF decale mogao urednije, na jednoj strani si uspio iz jednog komada sve pokriti, a druga strana je nadostukavana.
ne znam koliko ce se toga vidjeti kad ga 'obuces', vjerojatno malo, ali opet....
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 12:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma pusti lowa Laughing kaj on kaže meni se sviđa,jedino bi možda da si malo diskove sa nekim malo sjajnijim neznam metalizerom ili alcadom obojao ali opet su ok Wink
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
D

Član od: 25 Kol 2008
Poruke: 507
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 4:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

odlično, samo naprid, ovin tempon češ prvi završit BO...
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 5:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Very Happy ma Low je u pravu kaj se tiće CF decala,ali sam napisal da je to bila samo proba jer sam dobil ostatke tak da sam moral spajat,a kaj se tiće diskova još ih moram malo doradit,ali u živo puno bolje zgledaju Zivili
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 5:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma nije u pravu Laughing Laughing Laughing
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 5:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ajde dajte savjet s ćime da washam varove na rami (nema pudere za washat) Question
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 5:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mac.airbrush Napisao/la:
Very Happy ma Low je u pravu kaj se tiće CF decala,ali sam napisal da je to bila samo proba jer sam dobil ostatke tak da sam moral spajat,a kaj se tiće diskova još ih moram malo doradit,ali u živo puno bolje zgledaju Zivili


Pošto već slažeš motore, ne bi bilo loše da nabaviš ovo http://www.1999.co.jp/eng/10082595 ja to imam i stvarno nije skupo, a puno olakšava izrezivanje maski za farbanje diskova. Neki kažu da i funkcionira šestar na kojeg se umjesto grafitnog štapića stavi medicinska igla. Hoćeš li lakirati stražnji blatobran ili ideš na mat finish. Ne znam kakav je bio na Hondi ali oboje je moguće.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 5:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mac.airbrush Napisao/la:
ajde dajte savjet s ćime da washam varove na rami (nema pudere za washat) Question

a da ih ostaviš tako Wink
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 5:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to-mek Napisao/la:
mac.airbrush Napisao/la:
Very Happy ma Low je u pravu kaj se tiće CF decala,ali sam napisal da je to bila samo proba jer sam dobil ostatke tak da sam moral spajat,a kaj se tiće diskova još ih moram malo doradit,ali u živo puno bolje zgledaju Zivili


Pošto već slažeš motore, ne bi bilo loše da nabaviš ovo http://www.1999.co.jp/eng/10082595 ja to imam i stvarno nije skupo, a puno olakšava izrezivanje maski za farbanje diskova. Neki kažu da i funkcionira šestar na kojeg se umjesto grafitnog štapića stavi medicinska igla. Hoćeš li lakirati stražnji blatobran ili ideš na mat finish. Ne znam kakav je bio na Hondi ali oboje je moguće.

naprava mi se ćini odlićna...
a kaj se tiće blatobrana,još sam u nedoumici jer,zgleda dobro i mat i sjajno Wink
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Svi 18, 2011 8:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mac.airbrush Napisao/la:
ajde dajte savjet s ćime da washam varove na rami (nema pudere za washat) Question


Ne trebas pudere, tempera, voda i malo detergenta za posudje da razbije povrsinsku napetost vode. Za varove ne bih preporucio bas crnu jer nisu dovoljno duboki za takvu nijansu.
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
Stranica 6/8

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron