

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Uto Kol 11, 2015 9:13 pm Naslov poruke: |
|
|
U nedelju na natjecanju osvojeno prvo mjesto. moram priznat bila je opaka konkurencija i sokiran sam bio kad sam vidio rezultate.
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Uto Kol 11, 2015 11:04 pm Naslov poruke: |
|
|
| mico Napisao/la: | U nedelju na natjecanju osvojeno prvo mjesto. moram priznat bila je opaka konkurencija i sokiran sam bio kad sam vidio rezultate.
 |
Nemaš zašto biti, odmah se vidjelo da je vanserijski rad. Čestitam. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Kol 11, 2015 11:32 pm Naslov poruke: |
|
|
opa, Miha dere internacionalno
cestitam
a vidit cu ga jednom i uzivo valjda _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Sri Kol 12, 2015 9:52 am Naslov poruke: |
|
|
Čestitke!
Daj nam slike gotovoga  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Kol 12, 2015 10:36 am Naslov poruke: |
|
|
Čestitke.
Meni po slikama autek izgleda odlično, ne vidim razloga zašto ne bi mogao konkurirati ostalima.
No kao što je rekao kolega, daj više par slika gotovoga da i mi to ocijenimo, nečeš valjda čekati kraj godine da malo više detalja pokažeš  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sri Kol 12, 2015 7:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala hvala Budem usliko za tjedan dva pa cete bolje vidjet kako izgleda. Trnutno dosla nova igracka pa nemam vremena
208 GTI  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Čet Kol 13, 2015 7:23 am Naslov poruke: |
|
|
kolega po Pežotu
al volan ti je krivo postavljen  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Kol 13, 2015 9:46 am Naslov poruke: |
|
|
Prešao si na mrvicu veča mjerila  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Čet Kol 13, 2015 6:36 pm Naslov poruke: |
|
|
To mi je sluzbeni auto, inace ne bih bio Peđo  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Pet Kol 14, 2015 5:19 pm Naslov poruke: |
|
|
Bravo Miha, čestitam. _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Kol 18, 2015 12:09 am Naslov poruke: |
|
|
Svaka čast... Pozamašan pehar
A sviđa mi se i 1:1 iako nisam inače od žojaca. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|