

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 3:39 pm Naslov poruke: |
|
|
| killa Napisao/la: | Ne razumijem te Mario,ako misliš da nema kupiti na netu,gadno se varaš...
A ionako ga ima i za kupiti od dečki iz Slovenije koji šalju u Hrvatsku.. |
Bocice pod pritiskom tipa tamiya spray ne prelaze granu, ocito neke mjere sigurnosti ili pitaj boga cega. Zato kaze da ti jedino preostaje sjest u auto, ic preko grane, kupit u neki ducan, sakrit ispod rez. gume i natrag u HR _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 3:41 pm Naslov poruke: |
|
|
| Šta je to nešto novo? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 3:43 pm Naslov poruke: |
|
|
ja prije 3 god sam narucio iz Baliste taj spray, znaci nekako se moglo narucit, ili su oni "svercali". Ali ne vidim smisao spraya kad ima savrsenih primera za AB _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 3:46 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ja sam ove godine sigurno naručivao sa e-baya sprejeve dva puta,oba put su normalno stigli,no dosta ot. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 4:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| veliko_pile Napisao/la: | | Bocice pod pritiskom tipa tamiya spray ne prelaze granu |
netocno
ne mogu se slati airmailom (dakle avionom) od nikuda u svijetu, to vec stoji nekih godinu dana. ako pristanete da vam prodavac to salje brodom, postarina je zanemariva, al bute cekali oko 50 dana. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 4:15 pm Naslov poruke: |
|
|
| killa Napisao/la: | Ne razumijem te Mario,ako misliš da nema kupiti na netu,gadno se varaš...
A ionako ga ima i za kupiti od dečki iz Slovenije koji šalju u Hrvatsku..
|
A ako deču iz Slovenije idu otvorit paket ili tebi koji si ga naručio,ostat će na carini ili gdje već ide zapljenjena roba.A ima ga i Hanicha ali trenutno ne ,jer po njegovoj filozofiji i dizanju glasa na upit kad će bit,sigurno ne brzo . _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 4:23 pm Naslov poruke: |
|
|
| Zašto bi ga zapljenili ako ide ground mail-om??? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 4:40 pm Naslov poruke: |
|
|
| killa Napisao/la: | | Zašto bi ga zapljenili ako ide ground mail-om??? |
Pa reci onda od kud ide,otkud da znam od kud ti naručuješ?Ak je iz SLO i EU ili tu negdje blizu EU -a...lol..onda slobodno može i u kombi . _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 4:46 pm Naslov poruke: |
|
|
mario, postoji zabrana SLANJA airmailom, ne postoji zabrana primanja. kuzis? to je vec neko vrijeme na snazi, ne smiju se stvari pod pritiskom prevoziti avionom. al ak ti neki tip sa ebaya posalje to vlakom ili brodom, nitko ti to na nasoj granici nebu zapljenio. krivo si informiran.
odi na ebay, upisi tamiya ts i kupuj. al bus ceko duze vremena te sprejeve jer je ground mail sporiji od airmaila, razumljivo. ali nije ih nemoguce nabaviti.
i ajd necemo vise gaditi tomekovu temu. sve sam reko _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 5:05 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | mario, postoji zabrana SLANJA airmailom, ne postoji zabrana primanja. kuzis? to je vec neko vrijeme na snazi, ne smiju se stvari pod pritiskom prevoziti avionom. al ak ti neki tip sa ebaya posalje to vlakom ili brodom, nitko ti to na nasoj granici nebu zapljenio. krivo si informiran.
odi na ebay, upisi tamiya ts i kupuj. al bus ceko duze vremena te sprejeve jer je ground mail sporiji od airmaila, razumljivo. ali nije ih nemoguce nabaviti.
i ajd necemo vise gaditi tomekovu temu. sve sam reko |
Evo,zadnji OT,kužim da groundom može ali niko neželi riskirati slanje Air-om,jel kupac kod nas može ostat bez toga pa se ti žali,a prodavač može a i nemora poslat zrakom ako kuži ta nova pravila,al budemo u klubu popričali još,bok.Sve je to riskiranje . _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 5:26 pm Naslov poruke: |
|
|
| killa Napisao/la: | | Ja sam ove godine sigurno naručivao sa e-baya sprejeve dva puta,oba put su normalno stigli,no dosta ot. |
eto ja jućer narućio bjeli primer od Tamiya preko ebaya,pa mi nije jasno kak nema
| Low Napisao/la: | | veliko_pile Napisao/la: | | Bocice pod pritiskom tipa tamiya spray ne prelaze granu |
netocno
ne mogu se slati airmailom (dakle avionom) od nikuda u svijetu, to vec stoji nekih godinu dana. ako pristanete da vam prodavac to salje brodom, postarina je zanemariva, al bute cekali oko 50 dana. |
e upravo o tom se radi,kaj se ćeka 40-50 dana,ali stiže sigurno.
Mario potpuno si u krivu...i skrenuli ste temu u krivom smjeru  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 5:42 pm Naslov poruke: |
|
|
Samo sam napisao ono što su mi rekli,a vidio sam da u ponudi na on-line shopovima nema sprejeva jedino E-bay od fizičke osobe(civilca)koji dila uokolo i ako prođe zrakom prođe a ako ne, ko te j....,platio si.Al groundom ili brodom može, zato se možda i čeka 50 dana u tvom slučaju. _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Jul 23, 2011 6:24 pm Naslov poruke: |
|
|
Dečki, fakat, dosta... Yamaha, ok... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Sri Kol 03, 2011 4:32 pm Naslov poruke: |
|
|
...
Dodao sam par riveta, PE maticu, držače kliješta i još ovaj crni konektor
Ovak bude izgledalo sa kliještima, "Brembo" je napravljen crvenim washem
Za ovo ne znam točno što je, omotan je BMF-om za toplinsku izolaciju
Volan je gotov
Opet PE matica i malo 0.5 žice
Kutija za struju
Stavo sam CF decale na sve što je trebalo, nisam slikao ostatak. Malo ću još sa fenom popraviti nagužvane dijelove i polakirati sa polusjajnim lakom sa malo sive, da ih potamnim jer su u živo puno svjetliji.
Felge su spremne za lak
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Kol 03, 2011 5:25 pm Naslov poruke: |
|
|
svaka čast,detalji su odrađeni super ,ipak se isplati uzeti te sve dodatke koji su trenutno dostupni pa da ih imaš do kraja života ili naravno skreč tih djelova _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|