

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Dida
 | | Član od: 05 Velj 2007 | | Poruke: 1054 | | Mjesto: Sisak |
|
Upisano: Pon Velj 01, 2010 3:50 pm Naslov poruke: Re: Nacrti |
|
|
| mariok Napisao/la: | | ... Pa za grubu skicu mjera nije mudrost, ... | Pa ne mora biti, ako imaš bar malo tehničkog smisla.
| mariok Napisao/la: | ... dobivam čiča gliše od majstora na listićima od kladionice, sa komentarom: ej de to nacrtaj imaš sve podatke....  |
Baš si neki, što ne nacrtaš?
Inače, Boris i ja se ponekad šalimo, pa otuda i ova primjedba o izradi crteža. _________________ Pozdrav,
Dida |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Pon Velj 01, 2010 4:06 pm Naslov poruke: Re: Nacrti |
|
|
| mariok Napisao/la: | ja sam 9 semestara strojarstva pa dobivam čiča gliše od majstora na listićima od kladionice, sa komentarom: ej de to nacrtaj imaš sve podatke....  |
Meni došao kolega s posla prije par mjeseci: "Evo sam napokon i ja kupio taj kompjuter! Ajde, svrati poslije posla do mene da mi malo pokažeš kako se s tim radi!"  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Pon Velj 01, 2010 5:31 pm Naslov poruke: Re: Nacrti |
|
|
| Boris G. Napisao/la: | | mariok Napisao/la: | ja sam 9 semestara strojarstva pa dobivam čiča gliše od majstora na listićima od kladionice, sa komentarom: ej de to nacrtaj imaš sve podatke....  |
Meni došao kolega s posla prije par mjeseci: "Evo sam napokon i ja kupio taj kompjuter! Ajde, svrati poslije posla do mene da mi malo pokažeš kako se s tim radi!"  |
Misliš ono koje je desni klik? ili kako raditi u Catia-i??
ma razumijemo se dečki !  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|