

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| jura_vg
 | | Član od: 05 Velj 2015 | | Poruke: 302 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Uto Ožu 22, 2016 4:33 pm Naslov poruke: |
|
|
3 boda: Ferrari
2 boda: Camaro
1 bod: Miura _________________ U RADU: Red Arrows Hawk 1/48 Airfix
ZADNJE SLOŽENO: Red Arrows Hawk 1/48 Airfix |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Uto Ožu 22, 2016 7:43 pm Naslov poruke: |
|
|
3. boda - Camaro (mico)
2. boda - Ferrari (low)
1. bod - Alfa Giulia (bugy1) _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2016 1:11 am Naslov poruke: |
|
|
Bilo je teško odlučiti se, svaka vam čast dečki, makete su stvarno vrhunske... Dakle:
3 boda - Camaro
2 boda - Ferrari
1 bod - Miura _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2016 1:08 pm Naslov poruke: |
|
|
3. boda - Camaro
2. boda - Ferrari
1. bod - Alfa Giulia _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2016 2:41 pm Naslov poruke: |
|
|
3. boda - Ferrari
2. boda - Camaro
1. bod - Alfa Giulia _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Dugi
 | | Član od: 03 Ožu 2009 | | Poruke: 58 | | Mjesto: Donja Bistra |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2016 5:03 pm Naslov poruke: |
|
|
Pratim sve od početka i zbilja se teško odlučiti ali eto i mojih par centi
3 boda - Camaro (mico)
2 boda - Miura (Bruce)
1 bod - Ferrari (low) _________________ www.vkh.hr
Kolorblajnd |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Groff
 | | Član od: 12 Lis 2010 | | Poruke: 555 | | Mjesto: Bakarac |
|
Upisano: Čet Ožu 24, 2016 1:58 pm Naslov poruke: |
|
|
3 boda. Ferrari
2 boda Miura
1 bod. Alfa
Pozdrav ! _________________ Ploviti je potrebno, živjeti nije ! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Čet Ožu 24, 2016 2:39 pm Naslov poruke: |
|
|
3 boda: Ferrari
2 boda: Camaro
1 bod: Miura
Čestitke sudionicima groupbuilda, sve makete su odlične, što temom, što izvedbom. Bilo je jako teško odlučiti se za poredak jer su napravljene stvarno vrhunski. Posebno mi je bilo teško zadržati objektivnost jer je Miura u igri  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| peskivule
| | Član od: 30 Pro 2015 | | Poruke: 3 | | Mjesto: Đurđevac |
|
Upisano: Čet Ožu 24, 2016 3:20 pm Naslov poruke: |
|
|
1. 3 boda Camaro (mico)
2. 2 boda Miura (Bruce)
3. 1 bod Alfa Giulia (bugy 1) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Čet Ožu 24, 2016 10:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo i mojih glasova:
3 boda: Ferrari
2 boda: Camaro
1 bod: Miura |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Ferrarijevac
 | | Član od: 13 Kol 2011 | | Poruke: 143 | |
|
Upisano: Pet Ožu 25, 2016 7:58 pm Naslov poruke: |
|
|
3 boda - Miura
2 boda - Ferrari
1 bod - Camaro |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Filip P.
| | Član od: 11 Stu 2009 | | Poruke: 83 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ožu 27, 2016 3:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka cast, sve makete super izgledaju, steta so sam imao toliko problema sa Fordom.
3 boda - Ferrari (Low)
2 boda - Alfa Romeo (bugy1)
1 bod - Camaro (mico)
I Sretan Uskrs! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Pierre
 | | Član od: 12 Stu 2008 | | Poruke: 338 | |
|
Upisano: Ned Ožu 27, 2016 5:38 pm Naslov poruke: |
|
|
3. boda - Camaro (mico)
2. boda - Ferrari (low)
1. bod - Alfa Giulia (bugy1) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Pon Ožu 28, 2016 11:47 am Naslov poruke: |
|
|
Evo da i ja glasam:
3. boda - Camaro (mico)
2. boda - Ferrari (low)
1. bod - Alfa Giulia (bugy1) _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Ožu 29, 2016 11:41 am Naslov poruke: |
|
|
Tko je glasao, glasao je
Hvala svima
Gotov je jos jedan group build na omf-u. Kao sto sam vec prije rekao cini mi se da je po kvaliteti najbolji dosadasnji gb na forumu. Po kvantiteti cemo reci da je bio zadovoljavajuci
Bilo je zanimljivih projekata najavljenih, jako sam htio vidjeti opela kojeg je shinobi najavio, shmeegy je za ovaj gb cak zapoceo 2 makete, obje zanimljive, ali nije uspio zavrsit ni ono sto mu je trenutno na stolu (vec 2 godine )
Steta sto kolega filip nije uspio zgotovit svoj gt40, izgleda da je jako malo falilo.
A zao mi je i powerovog bemvejca sto nije na vrijeme ugledao svjetlo dana, auto je pravi slatkis
No da ne duljim vise, uvidom u broj glasova dosli smo do sljedeceg:
Mico (Camaro) - 61
Low (GTO) - 59
Bruce (Miura) - 28
Bugy (Alfa) - 20
2851cz (GTX) - 0
I po broju glasova se vidi da je bilo jako tijesno no moram cestitati kolegi mihi na pobjedi. Ako me vec netko pobjedio, onda barem nek je to miha sa amerom
Cestitam frende, osvojio si vrijednu nagradu, 200 kn poklon bon naseg sponzora cro-hobby
Cestitam i ostalim kolegama koji su zavrsili na vrijeme, alfica mi je jako interesantna, toliko da sam nabavio kit gledajuci kako bugy dovrsava svoju. Tako da ce u nekoj buducnosti i kod mene bit ponovo alfa na stolu
Miura mi je takodjer interesantna jer sam davno prije slagao Jotu, prakticki istu maketu, pa mi je bilo bas fora gledat jos jednu u nastajanju
Kolega 2851cz, vise srece drugi puta, nisi osvojio niti jedan glas, ali ne ocajavaj, uzmi ovo kao motivaciju za dalje. Ionako si rekao da ti je to prva auto maketa, druga ce bit bolja
Mogli smo ti pomoci malo da su cesce stavljao slike napretka, al nema veze, popravit ces se
Eto toliko, do nekog iduceg javljanja sa nekim novim gb-om  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|