

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Jul 15, 2015 9:39 am Naslov poruke: |
|
|
Super ti je ovo.
I ajde da bar netko nešto radi. Ja ne farbam, ne sklapam, čak niti ne slikam već neko vrijeme, stalno neke obaveze  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Velj 02, 2016 1:02 am Naslov poruke: |
|
|
bugy me natero da stavim update....
evo vec nekih 2 tjedna ubijem bar 2-3 sata dnevno za ferkanom, tesko je jer ima toliko puno ciscenja da je jako demotivirajuce, al unutrasnjost sam rijesio, zavrsio i ozicavanje motora, to je gotovo. racunam da je bilo oko 100tinjak dijelova na motoru vec zaljepljeno otprije i jos sam barem 150 u ovih zadnjih 2 tjedna stavio, samo pojasevi se sastoje od 60ak. interesantno je gledat maketu sa preko 250 dijelova, a jos goli kostur
popis dodanih dijelova je toliko dugacak da mi se neda ni nabrajat, od svih zica, selni i prekidaca, metala kolko hoces. na podnicu jos ide samo auspuh i tank za gorivo, al jos nisu pofarbani pa ce pricekat.
trenutno se bavim bodyjem, to nosi svoj set problema.... moram izmislit nacin kako zaljepit donji dio nosa prije nego uvalim podnicu jer su revellovci to zamislili drugacije i tako stvorili liniju panela koju pravi auto nema. al eto, bice nesto, rijesio sam kako cu to napraviti, sad to samo treba napravit
da ja sad vise ne drobim, evo malo slikica pa udrite sto sve nevalja
zao mi je sto slike nisu bas nesto, al pod lampom nemogu bit bolje. bit ce vremena za naslikavanja, treba to zavrsit prvo
a pseto se samo pravi da spava, jednim okom gleda djubre, kad mi padne nesto na pod prije nadje neg ja
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Velj 02, 2016 9:39 am Naslov poruke: |
|
|
Izgleda odlično!
Svala čast na strpljivosti, ja sam odustao od svog projekta nakon dosta problema sa maketom. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Velj 02, 2016 2:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Pa di si uspio naći 60 dijelova samo za pojaseve  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 2851cz
| | Član od: 11 Lip 2012 | | Poruke: 1013 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Velj 02, 2016 5:35 pm Naslov poruke: |
|
|
| Imaš psa a ne mačku?Rad inače odličan... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Velj 02, 2016 5:35 pm Naslov poruke: |
|
|
Nabrojao sam da se 1 sic sa pojasevima sastoji od tocno 31 dijela. Od toga je 1 dio plastican - sic, ostalih 30 je metal i materijal za pojaseve
Al je gust bio to sve pokopcat, nije cak ni trajalo dugo, oba sica za 2 sata _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Ned Velj 21, 2016 1:08 am Naslov poruke: |
|
|
Nisi jedini,ja sam samo jedan sic radio 3 sata i sastoji se od 54 dijela,čak sam radio i laganu teksturu na sicu sa finim puderom da mi bude što manja granulacija . _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Velj 24, 2016 1:21 am Naslov poruke: |
|
|
kod mene sve spremno za boju
malo cu proc za 2000 smirglom prije toga, ali primer je dobro sjeo, izgleda obecavajuce
uskoro malo veci napredak
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 24, 2016 9:16 am Naslov poruke: |
|
|
Pa ti si stvarno to odlučio završit
Dobro da je moja Miura gotova, jer već mjesec dana nisam ništa stigao ni dotaknuti od plastike  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
Upisano: Sri Velj 24, 2016 1:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| Bruce Napisao/la: | | Pa ti si stvarno to odlučio završit |
Ne, on je započeo, da završi....
Samo tako naprid. _________________ http://www.toyota.co.jp/Museum/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Ožu 12, 2016 11:07 pm Naslov poruke: |
|
|
obeco sam slike jos nekidan al nikako doc na red...
puno radim na maketi, nemam vremena slikat
dakle sav alclad i ostali metalizeri su pofarbani i lakirani, maketa je pofarbana lakirana i utroseno gotovo 9 sati na poliranje. pofarbo mat crnu na donji dio bodyja, detaljiro sam vrata i haubu, dodao zice za otvaranje, trebam se jos pozabavit malo sa bodyjem, sitnice rijesit i matirat neke stvari kroz dan dva, onda spojit sa podnicom i rijesit ostalu periferiju, kotace zaljepit i gotovo. nastojat cu zavrsit na vrijeme, jos 7-8 dana imam vremena, nadam se da ce bit dosta, al nebi htio nesto zeznut zurbom. ima dosta sitnih dijelova jos a sve je pipljavo
evo dajem malo slikica pa gledajte, nista spektakularno, samo crveni ferrari
vrata prije i poslje poliranja, za usporedbu
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ožu 12, 2016 11:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Kako dobro sad izgleda body. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| jura_vg
 | | Član od: 05 Velj 2015 | | Poruke: 302 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Sub Ožu 12, 2016 11:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Blješti!  _________________ U RADU: Red Arrows Hawk 1/48 Airfix
ZADNJE SLOŽENO: Red Arrows Hawk 1/48 Airfix |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|