

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
|
Upisano: Sub Ožu 03, 2007 12:10 am Naslov poruke: izrada trupa |
|
|
Radim neki katamaran, pa me zanima kako se rade trupovi.
Nije bitan model, samo me opčenito zanima slaganje tih rebera,
od kakvog drva se to radi, gdje to ima za kupiti....
I jos nesto, vidjeo sam neke nacrte, ali ja bih to sve sam pilio
pa neznam bas kako bi pogodio točno širinu onih zupaca koji se
spajaju... Vjerojatno ovaj drugi dio nis niste skuzili al nema veze. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sub Ožu 03, 2007 12:47 am Naslov poruke: |
|
|
Malo pogledaj po forumu , več je puno pisano po tom pitanju .
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sub Ožu 03, 2007 12:54 am Naslov poruke: |
|
|
| mozes mi dat link, trazim vec 1 h i nis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sub Ožu 03, 2007 12:01 pm Naslov poruke: |
|
|
thx, idem danas tamo pa cu vidjet, mozda nes nađem
http://img353.imageshack.us/img353/444/crown021jg.jpg
E, ovo me zanimalo. Izrezem kobilicu i rebra, ali mi nejde bas slaganje, neznam kako da radim ove zupce jer meni to ne ispada pod kutem od 90°.
I ima li u tom dučanu kupiti takva neka balzamna drva ili kako se vez zovu |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Goran
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 1423 | | Mjesto: Jastrebarsko |
|
Upisano: Sub Ožu 03, 2007 12:28 pm Naslov poruke: |
|
|
Možeš turpijom malo poravnat, ali se probaj trudit da budeš precizniji kod piljenja rebara trupa.
Rebra režeš iz šper-ploče? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pon Ožu 12, 2007 10:52 am Naslov poruke: |
|
|
| Citat: | Možeš turpijom malo poravnat, ali se probaj trudit da budeš precizniji kod piljenja rebara trupa.
Rebra režeš iz šper-ploče? |
da, radim iz šper ploče i uspio sam to izravnat turpijom,
sad slazem dascice sa strane |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|