

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Reaper
 | | Član od: 07 Ruj 2006 | | Poruke: 4365 | |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 12:03 am Naslov poruke: Revell Pirate Ghost Ship |
|
|
Brodovi nisu moje podrucje, ali imam priliku nabaviti neke makete, i mozda bi se okusao u ovome.... Prva je Revellov piratski brod, onaj zeleni , pa me zanima dali netko ima, kakav je, bilo koja informacija ili slika?
Zahvaljujem! _________________ Samo Hare Krishna nas ne voli
On voli stvari lijepe, ali tko ga jeb.....
-=Für immer Minderheiten=- |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 12:36 am Naslov poruke: |
|
|
Imam/imao sam (s obzirom u kakvom je sada stanju) Viking ghost ship od Revella pa je valjda princip sličan. Dobije se vacuformirano jedro i ona fluorescentna Revell zelena boja koja svijetli u mraku i za tu boju na licu mjesta provjeri da li je unutra jer je rulja znala otvarati kutije, ukrasti bočicu i natrag zatvoriti kutiju.
Srećom, moja je bila ipak unutra.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 12:43 am Naslov poruke: |
|
|
| Reaper Napisao/la: | Brodovi nisu moje podrucje, ali imam priliku nabaviti neke makete, i mozda bi se okusao u ovome.... Prva je Revellov piratski brod, onaj zeleni  |
Šališ se, jel tako...?  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| torax
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 2398 | | Mjesto: zagreb |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 12:52 am Naslov poruke: |
|
|
hm...bez uvrede...al kaj nije to, onak, malo djecji brodic? ...mislim da sam ga vidio negdje na nekoj polici...to je onaj kaj cijeli svijetli u mraku, jel? _________________ "Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen". |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 12:57 am Naslov poruke: |
|
|
Šta ste sad svi napali čovjeka???
Dječji brodić?!? Odmah se sjetim kak većina ljudi kaže: "Sastavljaš makete?!?! Nije li to za djecu?"
Jednostavno želim reći... pustite čovjeka da sastavlja što hoće (on barem sastavlja makete i produktivniji je od većine tzv. "maketara" ) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 1:25 am Naslov poruke: |
|
|
| Ovaj moj Viking ship nije nikakva igračka. Izgledao je sasvim solidno što se tiče trupa i palube tj. detalja drva na tim dijelovima. Daleko je to od igračke. E, i velika naljepnica vikinga koja ide na jedro je na žalost samoljepljiva. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Reaper
 | | Član od: 07 Ruj 2006 | | Poruke: 4365 | |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 10:20 am Naslov poruke: |
|
|
| Essex Napisao/la: | | Reaper Napisao/la: | Brodovi nisu moje podrucje, ali imam priliku nabaviti neke makete, i mozda bi se okusao u ovome.... Prva je Revellov piratski brod, onaj zeleni  |
Šališ se, jel tako...?  |
Ne, zasto?
Zato sto bi pokusao sastaviti i pokoji brod? Zato sto bi poceo s necim jednostavnijim, a sto izgleda bas fora? Zato sto pada kisa?
Brodovi nisu moje podrucje, pa mislim da nije nimalo pametno da pocmem s jedrenjakom od 300 dijelova..... jer novaca nemam na bacanje, kao ni zivaca, a ovoga cu sastaviti kako tako, i opet ce izgledati dobro.... Da, nisam rekao no zanimaju me jedrenjaci i sl., znaci ne moderne plovece kante, a te makete nisu ni malo jeftine, a bogami ni jednostavne za sastavljati..... barem ne ove sto mislim uzeti.....
Cudi me tvoje cudjenje, ti primarno sastavljas brodove, i da kojim slucajem odlucis sastavljati neki moderni zrakoplov, cisto sumnjam da nebi uzeo neku jednostavniju i jeftiniju maketu, cisto da probas, pa ako ti se svidi..... ako ne, steta minimalna.....
No, to je samo moja logika, nemora znaciti da sam u pravu..... _________________ Samo Hare Krishna nas ne voli
On voli stvari lijepe, ali tko ga jeb.....
-=Für immer Minderheiten=- |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 4:48 pm Naslov poruke: |
|
|
Poštujem tvoj izbor ali mu se čudim prvenstveno jer znam da možeš i bolje. Taj brod ne priliči ni tvom uzrastu ni maketarskom iskustvu, ti si ipak već prekaljeni plastičar sa dosta maketa iza sebe, ovladanim tehnikama itd.
Brodovi uopće nisu bauk za počet radit, sigurno da nećeš odmah radit Constitutiona, ali imaš npr. Revellove Vospera i PT-a u Mercatoru, Chipoteci po cijeni 60-70 kn, i to sve u tvom mjerilu 1/72; dovoljno velika i sasvim jeftina i jednostavna rješenja za učenje tehnika slaganja brodova.
I ne želim omalovažavat tvoj eventualni izbor ali - ghost ship? Šta će ti to, da svitli dok pričaš dici priče o kapetanu Crnobradom za laku noć? Uzmi pravi brod, pusti legende i bajke iz Pirata s Kariba
Moje mišljenje, no hard feelings |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Reaper
 | | Član od: 07 Ruj 2006 | | Poruke: 4365 | |
|
Upisano: Uto Velj 13, 2007 5:01 pm Naslov poruke: |
|
|
| Essex Napisao/la: | Poštujem tvoj izbor ali mu se čudim prvenstveno jer znam da možeš i bolje. Taj brod ne priliči ni tvom uzrastu ni maketarskom iskustvu, ti si ipak već prekaljeni plastičar sa dosta maketa iza sebe, ovladanim tehnikama itd.
Brodovi uopće nisu bauk za počet radit, sigurno da nećeš odmah radit Constitutiona, ali imaš npr. Revellove Vospera i PT-a u Mercatoru, Chipoteci po cijeni 60-70 kn, i to sve u tvom mjerilu 1/72; dovoljno velika i sasvim jeftina i jednostavna rješenja za učenje tehnika slaganja brodova.
I ne želim omalovažavat tvoj eventualni izbor ali - ghost ship? Šta će ti to, da svitli dok pričaš dici priče o kapetanu Crnobradom za laku noć? Uzmi pravi brod, pusti legende i bajke iz Pirata s Kariba
Moje mišljenje, no hard feelings |
Ma ne, sve 5, mislio sam cisto, kako je vec sama maketa zezancija, onda je ja nemogu nista posebno ukakiti...... a imam nisan na Victory i Bounty, planiram ih uzeti, a ne djeluju mi bas lagani, mozda je to jednostavno strah od nepoznatog, sto ja znam..... _________________ Samo Hare Krishna nas ne voli
On voli stvari lijepe, ali tko ga jeb.....
-=Für immer Minderheiten=- |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|