Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Austrija?

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
chikavelja
Gost
PorukaUpisano: Sub Pro 03, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Austrija? Citiraj ovaj komentar

Da li netko zna ima li kakvih specijaliziranih ducana u Austriji, tocnije u Grazu? Konkretno mislim kupiti Airbrush i kompresor.

Hvala na odgovoru!
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Pro 03, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Za Graz jedino znam Toys R' Us u West Zentrumu i imaju ogroman izbor maketa, a da li imaju airbrusheve to ne znam. Ali ti umjesto Graza preporučam mjesto SCHWEIGHOFER. Tamo je definitivno najveći dućan za modelarstvo i od granice (Spielfeld) se treba voziti oko sat, sat i pol. Imaju od opreme sve živo i neživo. Zasad ti evo link (http://www.der-schweighofer.com/), a sad idem uploadati svoje fotke iz dućana.

Timmy: poruka promijenjena dana: Sub Pro 03, 2005 7:40 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
chikavelja
Gost
PorukaUpisano: Sub Pro 03, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Puno ti hvala na obavjesti za ducan!
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
PorukaUpisano: Sub Pro 03, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bio sam u Schweighoferu u 2. mjesecu ove godine i trebalo mi je otprilike sat i pol da izađem iz dućana. Tamo prevladava Tamiya i ima dosta RC modela auta, tenkova i aviona. Evo neke od mojih slika:

Naravno, ovaj F-16 je RC model i ide na pravi mlazni motor. Pitao sam koliko košta samo motor. Odgovor: 2000 eura. Shocked

Btw. ova dva dvokrilca imaju raspone krila preko 2 i pol metra. Nisu za po sobi. Very Happy
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
PorukaUpisano: Sub Pro 03, 2005 8:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Chikavelja:

Evo da ti olakšam pretraživanje na njihovoj stranici:

http://www.der-schweighofer.com/web/suche.php?PHPSESSID=5d7cf427e3243ce79a9fbf1cf943888a&stichwort=airbrush
Natrag na vrh
chikavelja
Gost
PorukaUpisano: Sub Pro 03, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala ti puno!!!!
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma