Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

17. Kup Zagreb - ONLINE PRIJAVE SU OTVORENE
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Airbus89

Član od: 02 Velj 2011
Mjesto: Dubrovnik/Bec
PorukaUpisano: Sub Lip 04, 2022 7:49 pm    Naslov poruke: takmicenje Citiraj ovaj komentar

Koliko se maketa moze prijavit u 1 kategoriji i moze li ista maketa biti prijavljena i u specijalnoj i u redovnoj kategoriji, npr. argentinski IAI Dagger 1:48 da se prijavi i u Spec. Kat. Falkland i u redovnoj Z2J Jet u 1:48
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
nerz1

Član od: 20 Svi 2022
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 8:45 am    Naslov poruke: mail Citiraj ovaj komentar

Zar nitko ne čita mailove ,trebao bih odgovor?
Natrag na vrh
tomo_zg

Član od: 09 Stu 2009
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 10:07 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Na koji e-mail je poslan upit?

UMHBDR

Natrag na vrh
gemini

Član od: 30 Stu 2010
Mjesto: Vrhnika-SLO
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 10:38 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pitanje oko maila i od mene. Na prijave@zmms.hr poslao sam popravak prijave, ali nisam dobio odgovor, da li je to uređeno. Isto tako, svi mailovi potvrde o prijavi maketa su isparili. Na svu sreču, zapisao sam brojeve i kategorije.
Natrag na vrh
CCCP
Administrator
Član od: 14 Ožu 2009
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 1:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kontrolu nad prijave@zmms.hr, kao i formularom za prijave nažalost ima jedan kolega koji je napustio Hrvatsku, što nam je stvorilo određene tehničke poteškoće radi oduženog vremena komunikacije, trenutno smo u procesu riješavanja tog problema, tako da ako imate bilo kakvih problema s prijavama, možete se javiti meni ovdje na forumu u PP, a ako imate pitanja vezana za prijave, slobodno ih postavite ovdje u temi te će vam netko odgovoriti Laughing
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 2:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ua mailove potvrde prijava moguće da ih je smjestilo u spam, meni je gmail to napravio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
CCCP
Administrator
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 9:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Leo - zd Napisao/la:
Ua mailove potvrde prijava moguće da ih je smjestilo u spam, meni je gmail to napravio

Moguće, jer ako su mailovi stigli prijava je odradila svoje i ne može ih obrisat u nečijem sandučiću, pogledajte si sve foldere da nije zalutalo ili možda isfiltrirano pa se ne vidi
gemini

PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 10:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nestali bez traga. Nema ih nigdje.
Natrag na vrh
gemini

PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2022 10:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

CCCP Napisao/la:
Kontrolu nad prijave@zmms.hr, kao i formularom za prijave nažalost ima jedan kolega koji je napustio Hrvatsku, što nam je stvorilo određene tehničke poteškoće radi oduženog vremena komunikacije, trenutno smo u procesu riješavanja tog problema, tako da ako imate bilo kakvih problema s prijavama, možete se javiti meni ovdje na forumu u PP, a ako imate pitanja vezana za prijave, slobodno ih postavite ovdje u temi te će vam netko odgovoriti Laughing

Pokušavam poslati PM za CCCP, ali nikako mi ne uspjeva. Evo sadržaja poruke, pa možemo to na ovaj način popraviti:

Pozdrav! Prijavio sam greškom sebe u juniorsku JD kategoriju "surfomania" (broj 34)Airfix. Molim vas, da promjenite ime iz Predrag Hluchy na Nikola Stadler. Ipak je malo mlađi od mene😁.
Hvala
Natrag na vrh
CCCP
Administrator
PorukaUpisano: Pon Lip 06, 2022 12:15 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odgovoreno na pm Smile
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
PorukaUpisano: Pon Lip 06, 2022 4:33 am    Naslov poruke: Re: takmicenje Citiraj ovaj komentar

Airbus89 Napisao/la:
Koliko se maketa moze prijavit u 1 kategoriji i moze li ista maketa biti prijavljena i u specijalnoj i u redovnoj kategoriji, npr. argentinski IAI Dagger 1:48 da se prijavi i u Spec. Kat. Falkland i u redovnoj Z2J Jet u 1:48

Maketa se slobodno može prijaviti i u redovnoj i u posebnoj kategoriji ako tematski odgovara, a broj prijavljenih maketa po maketaru nije ograničen.
Natrag na vrh
gemini

PorukaUpisano: Pon Lip 06, 2022 6:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

CCCP Napisao/la:
Odgovoreno na pm Smile

Hvala!
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
PorukaUpisano: Pon Lip 06, 2022 7:58 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Popis trgovaca:

- Hobby Chest
- Mitja Maruško
- Tihomir Likso
- Vjekoslav Ranec
- ZMMS
- Saša Picer
- Igor Petrović
- Marko Trnski
- Marko Skukan

Timmy: poruka promijenjena dana: Pon Lip 06, 2022 11:28 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
nerz1

Član od: 20 Svi 2022
PorukaUpisano: Pon Lip 06, 2022 9:57 am    Naslov poruke: mail Citiraj ovaj komentar

na ovaj mail
prijave@zmms.hr
ok
ma imam dosta diorama i različitih maketa ( 1/72 1/35 nešto su avioni nešto tenkovi) pa da se za svaku posebno ne prijavljivam pa sam mislio ako se može to na licu mijesta napraviti a ne svku zasebno prijavljivati. Hvala
Uglavno valjda sam se prijavio , pa budemo vidli.
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
PorukaUpisano: Pon Lip 06, 2022 12:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Obavijest za prodavače:

Stolove za prodaju morate preuzeti u subotu najkasnije do 10:30 h.
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naprijed
Stranica 4/6

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma