

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Pet Lis 08, 2021 8:40 pm Naslov poruke: |
|
|
| Kako? Meni su u SB uredno poslali maketu koju sam znao da imaju u ZG...i dostavili u SB i nazvali me da je stiglo. Uzeo maketu i platio na blagajni....i rekli da nema problema za bilo što ako treba. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Sub Lis 09, 2021 4:48 am Naslov poruke: |
|
|
| Ma j.... ih, ionako stigne od čeha i poljaka za 3 radna dana. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Sub Lis 09, 2021 10:21 am Naslov poruke: |
|
|
| Horten u 48 Revell je sa poštom iz češke jednaka cijena kao kupiti u Mullera i još moraš moliti kumu da se udostoji bacit oko na komp. Nije da nisam kupovao svakakve skupe budalaštine al ovo mi je baš ... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
Upisano: Sri Stu 03, 2021 2:36 pm Naslov poruke: |
|
|

barakuda: poruka promijenjena dana: Uto Stu 09, 2021 4:58 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Pet Stu 05, 2021 2:40 pm Naslov poruke: |
|
|
 _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vojo
 | | Član od: 16 Kol 2006 | | Poruke: 1878 | | Mjesto: Krk |
|
Upisano: Pet Stu 05, 2021 8:37 pm Naslov poruke: |
|
|
I? Kakvi su prvi dojmovi ove Lancie? I općenito CSM-a?
Vojo
| Thundercat Napisao/la: |  |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Pet Stu 05, 2021 11:53 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovako na prvu izgleda jako lijepa i detaljnja. Onako filigranski.
Vidjet ćemo kad dođe na stol... _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vojo
 | | Član od: 16 Kol 2006 | | Poruke: 1878 | | Mjesto: Krk |
|
Upisano: Sub Stu 06, 2021 10:07 am Naslov poruke: |
|
|
| Thundercat Napisao/la: | Ovako na prvu izgleda jako lijepa i detaljnja. Onako filigranski.
Vidjet ćemo kad dođe na stol... |
Onda pratim sa iščekivanjem ....
Ako smijem pitati - koliko si (otprilike) platio? Dali se isplati (kako ti se sada čini) omjer kvalitete i cijene? S obzirom da su ti Latvijci novi na tržištu, što ti se čini, imaju i šanse (s obzirom na cijenu i kvalitetu)? Jer s obzirom na izbor prve teme - čini mi se da su pogodili 'u sridu' ....
Vojo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Ned Stu 07, 2021 12:40 pm Naslov poruke: |
|
|
| vojo Napisao/la: | | Onda pratim sa iščekivanjem .... |
Hahahahaha... Neće to tako brzo do stola...
| vojo Napisao/la: | | Ako smijem pitati - koliko si (otprilike) platio? |
Cca 18 EUR
| vojo Napisao/la: | | Dali se isplati (kako ti se sada čini) omjer kvalitete i cijene? |
Pa, maketa e jako lijepa, plus subjekt je zanimljiv (da ne kažem egzotičan). Cijena je visoka, ali to je taj "novi normalni" standard cijena, tako da se ne žalim.
| vojo Napisao/la: | | S obzirom da su ti Latvijci novi na tržištu, što ti se čini, imaju i šanse (s obzirom na cijenu i kvalitetu)? |
CSM je na tržištu već neko vrijeme, samo su na friško ušli u naše mjerilo. Kvaliteta je jako dobra (ponavljam: ovako na prvu) i nadam se da će barem dio ostalih subjekata koje rade u drugim mjerilima smanjiti na naše.
| vojo Napisao/la: | | Jer s obzirom na izbor prve teme - čini mi se da su pogodili 'u sridu' .... |
Iskreno, kad su najavili maketu u 1/72 ponadao sam se da će to biti Romfell, ali eto. Sad nek izbace 1ZM u WW2 konfiguraciji... _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Ned Stu 07, 2021 1:29 pm Naslov poruke: |
|
|
| CSM su boli glava makete, kvalitetne, filigranske, nema flasha. Imam Romfel u 35 i imao sam Nieuport u 32, skupi su al vrijede. Sastavnica Romfela je npr. napravljena kao vozačka iz Austro - ugarske. Avioni su kao WNW ili bolji. Vidim da je i ova u Tome super. Uglavnom, preporučam ako se ima volje i džepa. Makete su vrh. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vojo
 | | Član od: 16 Kol 2006 | | Poruke: 1878 | | Mjesto: Krk |
|
Upisano: Ned Stu 07, 2021 2:34 pm Naslov poruke: |
|
|
Pa ovako, na prvu, 18 € ne djeluje pretjerano skupo (usporedi na pr. sa zadnjim Revellima!) - istina da je maketica minijaturna, ali ipak .... a bilo bi je lijepo upariti sa na pr. Austinima o MasterBoxa ....
Zanimljiva mi je ova Lancia - neki dan sam čitao da su original ostatke jedne takve našli u Afganistanu! Sada je navodno odnešena u Njemačku, u Drezden ....
U svakom slučaju hvala na odgovorima, most appreciated.
Vojo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Uto Stu 09, 2021 1:45 pm Naslov poruke: |
|
|
Danas naručen novi tomcat (nadam se da će Tamiya izbaciti i B verziju)
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robertino1985
| | Član od: 05 Velj 2018 | | Poruke: 104 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Pro 18, 2021 1:19 pm Naslov poruke: |
|
|
Nadam se da može ovdje , gdje se može nabaviti neki LR 109 serije 3 (tzv. salon sa 4vrata), tražio sam nisam vidio
Ako može u 1/32 ili neka veća
Hvala |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| ozrensmb
 | | Član od: 05 Sij 2017 | | Poruke: 41 | | Mjesto: Samobor |
|
Upisano: Ned Pro 19, 2021 2:19 am Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|