

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Čet Lis 01, 2020 1:28 pm Naslov poruke: BPD, Airfix 1/72 |
|
|
Zdravo svima.
Nisam dugo postavljao u ovaj dio foruma, mada ni danas nemam nešto posebno.
Kao što vidite radi se o relativno novom kalupu firme Airfix. Standardno za Airfix, solidni detalji (za 1/72), mekana plastika, i solidno uklapanje.
Krenuo sam da je pravim direktno iz kutije, ali sam ipak dodao par sitnica. Ništa pretjerano, ali eto neka se nađe.
Gunze Dark Earth H72 je ispala čudno na slikama. Uživo je ok.
Do idućeg javljanja lijep pozdrav.
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 2:37 am Naslov poruke: |
|
|
Gunze H73
 _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Špicfajer
| | Član od: 09 Pro 2009 | | Poruke: 326 | | Mjesto: Kastela,Croatia |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 5:57 am Naslov poruke: |
|
|
Ja se već pripa kako ne znam za BPD, a kad ono - Defiant.🤣
(Unutrašnjost jako fina; izvana - zatvoreno, po mraku niko ne izgleda dobro.p.s.slike) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 8:19 am Naslov poruke: |
|
|
Da, i mene zbunilo, što je to Airfix izbacio, a opet poznate mi konture
Ono mozgam se BPD koja je sad to američka kratica, ono bombarder, lovac, "devastator", mislio negdje početak 30tih
Djeluje jako zgodno, unutrašnjost taman.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dubravko
| | Član od: 10 Jul 2020 | | Poruke: 31 | | Mjesto: gospić |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 9:56 am Naslov poruke: |
|
|
D valjda Defiant ? Al' BP ? _________________ Dado |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 11:17 am Naslov poruke: |
|
|
Haj, sad bar znamo koji je
Hvala ljudstvo  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 11:33 am Naslov poruke: |
|
|
Boulton Paul Defiant  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Pet Lis 02, 2020 9:07 pm Naslov poruke: |
|
|
Lijepo to tebi ide.
DE mi se čini malo predrečava. _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sub Lis 03, 2020 3:06 am Naslov poruke: |
|
|
| Thundercat Napisao/la: | Lijepo to tebi ide.
DE mi se čini malo predrečava. |
Hvala
Nikako da "ubodem" kad slikam! Uživo je ok.
Gunze H74
Na svojim nogama
Cijev moram ofarbat.
Lp,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Lis 03, 2020 11:26 am Naslov poruke: |
|
|
| Super |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Lis 03, 2020 1:44 pm Naslov poruke: |
|
|
Lijepo napreduje... Nije te dugo bilo ovdje... _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Lis 04, 2020 2:17 am Naslov poruke: |
|
|
Odličan 👍
Jedan od avajona iz starih Pobjeda koje
sam gutao kao klinac 🤗 _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Ned Lis 04, 2020 1:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala vam i drago mi je da pratite
Da, prošlo je vremena od kako sam pravio makete i postavljao na forum.
Obaveze, porodične i poslovne pa je hobi pomjeren u neki drugi plan.
Lp svima! _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sri Lis 07, 2020 1:11 am Naslov poruke: |
|
|
Prop i kupola "legli"
Sad sjajni lak, pa dekali.
Lp,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dalibor
| | Član od: 22 Stu 2010 | | Poruke: 650 | |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|