Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Daf XF 105 Revell 1/24

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
D

Član od: 25 Kol 2008
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Ned Velj 23, 2020 11:01 pm    Naslov poruke: Daf XF 105 Revell 1/24 Citiraj ovaj komentar

Pozdrav svima, dobio sam maketu šlepera Daf XF 105 u djelovima. Naime bivši zet je složija u jedan dan cijelu maketu, s neostikom i cianofixem, i naravno boja u spreju bez da je da prvo primer, s tim da je stajao 5-6 godina u ladici. Dosta djelova je polomljeno, sama šasija je pukla na par mjesta, koju sam pokrpa sa stirenom. Naprijed di se zakači kabina isto je falio dio koji sam morao napraviti, puknuo je nosač rezervnog kola i zadnja desna osovina. Sve u svemu bit će dosta skrečanja, izrada djelova koji fale, plastike za stakla. I da nemam nit sastavnicu koju ću morati negdje downlodati. Mislim da boju neću mjenjati, jer mi je žuti ovako smišan Smile. I da malo san radija weathering na motoru i rezervaru. Da ne duljim evo fotki.

Ovdje se vidi puknuta osovina, nosač kola i lijepljenje šasije:

Malo weatheringa:

da je dobro bilo bi sumnjivo...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma