Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

M-7HMC Priest, Revell, 1/76

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Lis 24, 2019 8:51 pm    Naslov poruke: M-7HMC Priest, Revell, 1/76 Citiraj ovaj komentar

Evo mene malo i u oklopu, jedan brzinski stari Matchbox u Revellovom prepaku. Lagana igra s slaganjem vozila (jedini minus su loše upute po kojima se ne kuži gdje šta ide od sitnijih djelova) ,ali sam se malo zezao sa podlogom jel je ono iz kutije preusko i vozilo izgleda kao da će ispasti s njega ,malo sam ga proširio i dodao trave... I kako to obično biva taman kad sam sve zgotovio dok je još maketa bila na stolu skidao sam s police iznad stola neki lak i druga bočica se otkotura i ljokne na stol Evil or Very Mad ! Priest je platio jednim farom i odvajanjem od podloge na koju više nije sjeo kako spada Sad ...
Ali svejedno evo fotki:

Wishmaster

Član od: 04 Stu 2012
Mjesto: Zenica
PorukaUpisano: Pet Lis 25, 2019 9:43 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I meni se nezgode uvijek desavaju Very Happy Ali sve u svemu izgleda super! Jako lijep rad
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do... Sail away from the safe harbor. Catch the tradewinds in your sails. Explore. Dream. Discover"

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Lis 25, 2019 12:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super izgleda.
Nezgode sa maketama i gubljenje dijelova su svakodnevica. Ja izgubim dio, i to ne baš mali, vidim kamo padne ali je nestao u zoni sumraka. Nakon skrečanja tog dijela i kad je maketa gotova, taj dio se iznenada pojavi... Laughing
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma