Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

22.july-movie

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Uto Jul 23, 2019 7:32 pm    Naslov poruke: 22.july-movie Citiraj ovaj komentar

Ovako,da ne bude zabune...Ovo je maketarski forum ali ponekad se dotičemo raznih povijesnih tema i događaja..Ljubitelj sam filmova i sve je manje kvalitetnih..Odgledao sam ovaj film o katastrofi na Utoyi..Sada je obljetnica...77.mladih ljudi,tj.djece je bilo smaknuto od strane desničarskog ekstremiste..Film je za moje pojmove odličan i stvarno je potresan jer u svojih 2.h i 40 min.redatelj je išao iz svih smjerova ispričati priču..Sinoć sam odgledao drugi na tu temu ali ovaj mi je jači.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVpUZGmHJB8
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mpuky1

Član od: 08 Velj 2012
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Jul 23, 2019 10:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ajde bum ga pogledao kad kazes da je tako dobar.
f-15

Član od: 06 Velj 2015
Mjesto: osijek
PorukaUpisano: Uto Kol 13, 2019 12:28 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

texmex već sam ti rekao treba lijepiti žene i makete skupa a ne posebno Very Happy , ovo nek gleda Trump uz Lasko... Razz
Natrag na vrh
101Airborne

Član od: 18 Svi 2007
Mjesto: ZAGREB
PorukaUpisano: Sub Kol 24, 2019 1:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Gledao, dobre su obje verzije, obje su norveške, s tim da ova gdje govore norveški sadrži fiktivne likove i napadač(Breivik) se ne vidi jer, redatelj nije htio uopće davati ikakvu pozornost tom liku..

U ovoj verziji gdje se priča engleski, glumac koji glumi Breivika je htio ići na intervju u zatvor, al je sam Breivik odbio to.

O Norveškom kaznenom sustavu najbolje govori činjenica da je Breivik završio političke znanosti, dobio parnicu protiv Norveške zbog nehumanih uvijeta(zatvori im izgledaju kao hotelska soba, knjige, kompjutori... Rolling Eyes )
Nema pristup internetu, ali ima kompjutor.

Ne daju mu da gleda te filmove DOK god ne iskaže pokajanje ili kaže da je razumio da to što je napravio je krivo. Confused

Promijenio je ime u Fjotolf, što u nekom slengu znači idiot...

You have enemies? GOOD. That means you actually stood up for something in your life.
Natrag na vrh
Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Kol 25, 2019 10:35 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I Norveško pravosuđe mora mijenjati neke zakone jer duljina kazne je ograničena...Tu će pretpostavljam pravno zajašiti kako mu je suđeno po starom zakonu pa ne podliježe novome..Norveško pravosuđe i društvo su u situaciji da najgorem masovnom ubojici daju sva prava koja mu zakonski pripadaju a u isto vrijeme nemilosrdnim masakrom mladim ljudi oduzeo živote i u uništio n.obitelji.Osobno mi je bolja ova verzija 22.july,nekako su sve obuhvatili..
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma