Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

1/35 Diorama - Special Force Extraction

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
grgast

Član od: 14 Tra 2017
PorukaUpisano: Sri Kol 14, 2019 1:53 pm    Naslov poruke: 1/35 Diorama - Special Force Extraction Citiraj ovaj komentar

Ova je priča započela još zimus, nekih devet mjeseci kasnije mogu reći da je završena (još samo čekam staklara da iskroji gornje staklo). Puno se vremena izgubilo na čekanju dostava s ebaya, pa obiteljske obveze, pa u međuvremenu dvije druge dovršene makete, ovo je uvijek bio projekt koji je stajao u drugom planu.

Nešto detaljnijih informacija ima u postu u rubrici "projekti u radu". Žao mi je što foto prezentacija nije nešto, ali je prilično zafrkano kvalitetno poslikati nešto ovih gabarita. Uglavnom, moja prva diorama je završena, mislim da više neću ulaziti u ovakve projekte. Helikopter je Academiev Blackhawk, figurice Yufan, diorama od svega i svačega (stiropor, gips, čačkalice, kamenčići, glet masa...)

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Sri Kol 14, 2019 4:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super!!

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
f-15

Član od: 06 Velj 2015
Mjesto: osijek
PorukaUpisano: Čet Kol 15, 2019 8:42 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

super diorama zanimljiviju nisam skoro vidio, jedino što bi predložio gume od helića malo spustit....
Natrag na vrh
grgast

Član od: 14 Tra 2017
PorukaUpisano: Čet Kol 15, 2019 8:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

f-15 Napisao/la:
super diorama zanimljiviju nisam skoro vidio, jedino što bi predložio gume od helića malo spustit....

U planu je još nešto posla na heliću, ali je počeo toliko skupljati prašinu u garaži da sam ga morao zatvoriti u staklo i preseliti u stan. Na njemu je još gloss lak, čeka ga još malo nabacivanja prljavštine i mat lakiranje. Gume sam već pokušao spustiti ali sam ih prvi puta pokušao spljoštiti topljenjem upaljačem pa nisam htio pretjerivati. U svakom slučaju im treba još spuštanja.
Natrag na vrh
daneel

Član od: 12 Lis 2005
PorukaUpisano: Pet Kol 16, 2019 8:29 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

grgast Napisao/la:
f-15 Napisao/la:

U planu je još nešto posla na heliću, ali je počeo toliko skupljati prašinu u garaži da sam ga morao zatvoriti u staklo i preseliti u stan. Na njemu je još gloss lak, čeka ga još malo nabacivanja prljavštine i mat lakiranje. Gume sam već pokušao spustiti ali sam ih prvi puta pokušao spljoštiti topljenjem upaljačem pa nisam htio pretjerivati. U svakom slučaju im treba još spuštanja.

ukradi zeni peglu za kosu, idealna stvar za pljostenje guma Wink
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma