Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Kupujem krila A-6 Intruder Italeri 1:72

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
zilkan

Član od: 26 Stu 2007
Mjesto: oko Bjelovara
PorukaUpisano: Čet Jul 11, 2019 10:34 pm    Naslov poruke: Kupujem krila A-6 Intruder Italeri 1:72 Citiraj ovaj komentar

Kupujem krila za A-6 Intruder Italeri. Večeras sam imao nezgodu i zalio sam ih ljepilom. Ne vjerujem da ću uspjeti išta izvući iz njih osim pouke da ljepilo stalno zatvaram.Pa ako netko ima započet neverending projekt od kojeg je odustao, kupio bih dijelove za krila

LP

Ilija
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Pet Jul 12, 2019 8:40 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ukoliko ne nađeš, si probao kod njih?

https://www.italeri.com/en/contatti
Natrag na vrh
zilkan

PorukaUpisano: Pet Jul 12, 2019 11:33 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Budem probao, hvala ti kolega. Imaš li iskustava sa nabavkom djelova kod Italerija? Mislim da ne čekam nekoliko mjeseci za djelove, radije onda kupim cijelu maketu koja dođe do mene kroz tjedan dana
Natrag na vrh
Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pet Jul 12, 2019 12:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

čekao jedan dio ali sam dočekao Godoa ali dio nisam
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
cicarista

Član od: 19 Ruj 2016
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Jul 12, 2019 12:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

zilkan Napisao/la:
Budem probao, hvala ti kolega. Imaš li iskustava sa nabavkom djelova kod Italerija? Mislim da ne čekam nekoliko mjeseci za djelove, radije onda kupim cijelu maketu koja dođe do mene kroz tjedan dana

Ja imam loša iskustva sa njihovom "službom" za korisnike.
Italeri AC-130H Spectre ima pre malo prednje staklo, ili barem dio koji sam ja dobio, pa sam im pisao i objasnio o čemu se radi i potkrijepio sve sa slikama.
Nadao sam se da samo moj dio nije kako treba i da će mi bez problema poslati staklo drugo, pa makar bilo isto...

Njihov odgovor je bio, u principu, da kaj ja hoću, da oni uopće ne vide problem.

Tako da sam odustao, a maketa stoji na pola složena u ormaru...

Revell, recimo, ima odličnu službu za korisnike i šalju dijelove odmah.
Jedini je uvjet da se maketa trenutno proizvodi.
Natrag na vrh
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Pet Jul 12, 2019 12:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

E da...
Nisam od njih ništa tražio ali se poveo iskustvima sa Revell-om. Cool

Revellovci su u relativno kratkom roku odgovorili na upit, i poslali komade.
Još sam im napisao da komadi koje tražim nisu oštečeni nego da trebam te komade za drugu maketu, i da bih želio kupiti.
U kratkom roku dobio traženo i to bez ikakve naplate.....
Natrag na vrh
Azagtoth

Član od: 04 Svi 2006
PorukaUpisano: Uto Kol 13, 2019 10:11 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Posalji upit, meni za tjedan dana dosao sprue sa pokrovom kabine F-5E.Promptni su.
f-15

Član od: 06 Velj 2015
Mjesto: osijek
PorukaUpisano: Uto Kol 13, 2019 10:30 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

imam dosta loša iskustva naime tražio sam poklopac kabine za F-100 nitko ni revell ni italeri a ni academija mi nije izašla u susret iako sam ponudio i pare...
Natrag na vrh
zilkan

PorukaUpisano: Sri Kol 21, 2019 10:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ljudi rješeno. hvala svima na čitanju

LP

Ilija
Natrag na vrh
Poky

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Čet Kol 22, 2019 4:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Revell je top topova glede suporta ,sve šalje odmah i bez naplate ,ali maketa mora biti u proizvodnji.
S Italerijem sam imao polovna iskustva ,jave se, šalju običnom poštom bez tracking no. i čekaš 1mj da dojde, poštarinu naplate 5eura ,a i dio obično naplate, sad zavisi valjda o veličini i količini (meni su recimo za staklo za Savoiu uzeli samo poštarinu 5eura ,a za dekal sheet za B-24 su uzeli 10eura (5za poštarinu ,5za decal),ali ako ti je hića ne pitaš za cijenu Embarassed ...
Po meni najgori suport imaju Japanci, Hasegawa pogotovo ,od njih nemreš dobiti niti info ,suport je samo za Japan,a i Eduard je bio dosta nekoretan prilikom upita kao "ne žele rasparivati kit zbog jednog djela, jel je Limited Edition" ,ali su poslali link da im napišem kako sam zadovoljan uslugom, normalno napisao sam im nek stave na stranicu jasne upute da za Limited Edition makete ne pružaju suport onda...
Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Čet Kol 22, 2019 7:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

e ovaj Eduard me stvarno nasmijao..Uvijek su mi djelovali kao ekipa koja izlazi u susret ali eto..Otpilili te ali te zamolili da napišeš kako se osjećaš zbog toga:)
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma