Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Izašli Jets 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Recenzije knjiga
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
dalibor

Član od: 22 Stu 2010
PorukaUpisano: Ned Lis 21, 2018 11:54 am    Naslov poruke: Izašli Jets 2 Citiraj ovaj komentar

doduše, imaju novi naslov....

https://despot-infinitus.com/proizvod/titos-jet-jockeys/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Ned Lis 21, 2018 3:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

uuuuuufffff Wink
ajmo, nema nazad

Oprosti, ksžeš Jets 2??? Jel već ima neki Jets 1? Jesam šta propustio?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
dalibor

PorukaUpisano: Ned Lis 21, 2018 9:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

jep

https://www.njuskalo.hr/militarija/jets-b-dimitrijevic-m-micevski-oglas-5343971
Natrag na vrh
P-51

PorukaUpisano: Ned Lis 21, 2018 9:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Aaa taj, imam naravno. Hvala ti svakako, ovaj broj 1 je odavno tu pa sam mislio da je nešto drugo u pitanju.
Natrag na vrh
P-51

PorukaUpisano: Pet Lis 26, 2018 11:54 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Stigli Jets 2. Meki uvez, debeli sjajni papir, zatrpano crno-biijelim fotkama od kojih ima puno “novih”. Engleski text. Zadnjih nekoliko stranica u boji. Sve pohvale. Meni najdraži period zrakoplovstva na ovim prostorima.
Natrag na vrh
Miros

Član od: 16 Lis 2005
Mjesto: Osijek/Tenja
PorukaUpisano: Pet Lis 26, 2018 12:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da, zanimljivo, ali poskupo. Na nekom forumu sam pročitao da bas i nije nesto, ali evo sa druge strane ima i zadovoljnih, svatko nesto drugo ima u vidu.
Moram prvo prelistati knjigu prije kupnje, a mozda bude i kakva akcijska cijena na interliberu .
P-51

PorukaUpisano: Pet Lis 26, 2018 1:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Miros Napisao/la:
Da, zanimljivo, ali poskupo. Na nekom forumu sam pročitao da bas i nije nesto, ali evo sa druge strane ima i zadovoljnih, svatko nesto drugo ima u vidu.
Moram prvo prelistati knjigu prije kupnje, a mozda bude i kakva akcijska cijena na interliberu .

Meni su osobno najdraži dio ovakvih izdanja fotke. Dugo ih gledam, proučavam, zanimljive su mi sa raznih aspekata. Brojevi i imena mi gotovo ništa ne znače. Slažem se da uvijek može biti nezadovoljnika i mislim da cijena nije malena ali smo i mi pomalo postali prekritični; prije samo koju godinu ovakve stvari si mogao samo sanjati. Ovakva izdanja volim jer su s obzirom na tematiku uglavnom "sve na jednom mjestu" i prosječnom poznavaocu materije kao što sam ja, u većini slučajeva nema potrebe za daljnjim sakupljanjem materijala. Npr. ova knjiga, Frka o hidroavionima, Kagero izdanje o IK-3 i sl.
Natrag na vrh
dalibor

PorukaUpisano: Pet Lis 26, 2018 4:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Miros Napisao/la:

dizajn knjige je očajan, kvalitet fotografija isto, dizajner ove knjige ne bi prošao semestar na akademiji za ljepe umjetnosti smjer dizajn. Neke fotke su katastrofalno loše, u dizajn knjige nije utrošeno ni trunke ljubavi, što i ne čudi, jer je izdavač ustašoljubac. Več je naslovna strana katastrofalno loše napravljena. Tisk je digitalan na papiru koji nije dobar za tu vrstu tiska. Ako naručuješ iz inostranstva, skupa sa poštanskim troškovima stvar dodje do astronomskih 100 €! Koliko čujem, biče drugo izdanje kod nekog drugog izdavača. Ovo je moje razočaranje desetlječa.
Natrag na vrh
Miros

Član od: 16 Lis 2005
Mjesto: Osijek/Tenja
PorukaUpisano: Čet Stu 15, 2018 11:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo i ja došao do svog primjerka, kako rekoh na interliberu je knjiga po značajnijem popustu pa ako ste u mogucnosti nabavite si.
Knjiga je krcata fotkama i sadrži puno do sada ne objavljivanih.
Tekst nisam proučavao, ali čini mi se nejasna strategija u slaganju poglavlja i fotke su onako stihijski razasute po knjizi i tu bi se stvarno moglo napraviti reda, unatoč tome sa maketarskog stajališta manje bitno i knjigu svakako preporučujem.
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Recenzije knjiga Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma