

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pon Ožu 05, 2018 3:07 pm Naslov poruke: Yak 1, Brengun 1/72 |
|
|
Dobar dan svima.
Gotova i ova maketa. Odavno nisam radio na maketi koja "traži" malo više pažnje, tako da rezultat nije neki. Imao sam boljih radova a biće ih opet.
WIP ste mogli pratiti, pa znate o čemu govorim. Da se mi razumijemo, nije ova maketa nikakav horor, ali ja sam vremenom izgubio volju.
Boje su Akan, lakovi Gunze a prljanje je rađeno običnim kredama.
Fotografije su užasne, ali to je maksimum koji daje moj telefon.
O greškama neću pisati, a ima ih vjerute mi.
Pozdrav svima,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dalibor
| | Član od: 22 Stu 2010 | | Poruke: 650 | |
|
Upisano: Pon Ožu 05, 2018 10:04 pm Naslov poruke: |
|
|
| pravi za osmi mart..... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Uto Ožu 06, 2018 11:10 am Naslov poruke: |
|
|
Dobro izgleda, bravo. Ja bi jedino malo ubio sjajni finish, malo mi je previše sjajna, al mozda je i do slika  _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Herr Fix
 | | Član od: 24 Sij 2011 | | Poruke: 228 | |
|
Upisano: Uto Ožu 06, 2018 4:04 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lipo!
Dođe mi kao dodatna motivacija da konačno dovršim svog LaGG-3 _________________ Stavija bi potpis, ali... kako ću kemijskom po monitoru??? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 2851cz
| | Član od: 11 Lip 2012 | | Poruke: 1013 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Ožu 06, 2018 6:59 pm Naslov poruke: |
|
|
| Dobar |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Ožu 07, 2018 10:41 am Naslov poruke: |
|
|
| Dobar |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Ožu 07, 2018 11:34 am Naslov poruke: |
|
|
Sve u svemu jako lijepo si ga zgotovio. _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sri Ožu 07, 2018 12:04 pm Naslov poruke: |
|
|
| Lijepo izgleda |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aces High
 | | Član od: 02 Lip 2009 | | Poruke: 197 | | Mjesto: Đakovo |
|
Upisano: Sri Ožu 07, 2018 12:41 pm Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sri Ožu 07, 2018 11:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala svima i drago mi je da vam se sviđa  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Ned Ožu 11, 2018 1:29 pm Naslov poruke: |
|
|
Odličan!  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|