Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

M-60P MEDEVAC, Triglav model 1:35

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
gemini

Član od: 30 Stu 2010
Mjesto: Vrhnika-SLO
PorukaUpisano: Ned Stu 05, 2017 1:45 pm    Naslov poruke: M-60P MEDEVAC, Triglav model 1:35 Citiraj ovaj komentar

Šta reči o ovoj maketi. osim da je resinska sa željom, da jednog dana postane i kvalitetna. Iako, od onih prvih pokušaja, ova serija je mnogo bolja, ali još ima rezerve. Ovako kroz rad nailazio sam na probleme, koje sam odklanjao sa sitnim ispravkama ili samogradnjom. Poseban problem je hodni deo, koji baš neće da bude u liniji, zbog toga sam ga ovako ukalupio. Ima tu još mnogo da se radi, čak na fotografijama vidim gde bi moglo da se popravi, ali evo, bitno da se radi. Evo fotki pa raspalite sa kritikama.
http://s1075.photobucket.com/user/korlek/slideshow/M-60P%20Triglav%20model
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
gemini

PorukaUpisano: Pon Stu 06, 2017 4:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Malo se zabavljam sa polugama amortizera, pošto su one iz kompleta potpuno neupotrebive. Ni ovo nije baš kako bi trebalo, ali sigurno puno bolje od izbora iz kutije.
Natrag na vrh
barakuda

Član od: 22 Sij 2007
Mjesto: 43°30´N, 16°27´E
PorukaUpisano: Pon Stu 06, 2017 6:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super ti to radiš..stvarno svaka čast na trudu ali ta maketa ne vridi tih para s obzirom na ono šta nudi.
Naravno da pratim sa zanimanjem. Wink

PorukaUpisano: Pon Stu 06, 2017 6:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ma ima tu posla koliko voliš. No ipak mislim, da je ovo izdanje puno bolje od onog na početku. Sječam se, da sam u Ljubljani na DP samo otvorio i zatvorio kutiju i bježo što dalje. Ali ipak, posle drastičnog sniženja cijene, evo me u mukama. Ako uzmeš u obzir cijenu metalnih gusjenica, PE djelova, onda to i nije preskupo. Da nema onog ali...
Natrag na vrh
_Hobby M_

Član od: 01 Lip 2011
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Stu 06, 2017 10:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jel to drastično sniženje kojeg spominješ generalno Triglav napravio za sve ili je riječ o rezultatu tvog pregovaranja?
Natrag na vrh
gemini

PorukaUpisano: Pon Stu 06, 2017 11:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Koliko se ja sječam, od početka je krenuo sa120€, sada je na 68. Je da je puno u odnosu što se može dobiti za tu lovu, ali to se već nekako može probaviti.
Natrag na vrh
gemini

PorukaUpisano: Ned Stu 12, 2017 6:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo, radilo se malo i stiglo do faze bojanja i dekala. Još da završim blatobrane i finale sa uljima i pigmentima se već nazire.

Natrag na vrh
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Ned Stu 12, 2017 7:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Gledao sam malo fotke u radu u tvom albumu...
Impresivno! Shocked
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma