Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

E-day 2017

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
tomo_zg

Član od: 09 Stu 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Lis 08, 2017 11:57 am    Naslov poruke: E-day 2017 Citiraj ovaj komentar

Ove godine, članovi MK Slavoljub Pernkala, MK David Schwarz i UMHBDR, a pod pokroviteljstvom ZMMS-a posjetili su E-day u Pragu.
Dakle, za ekspediciju ovoga tipa unajmio se kombi i mali maturalac je mogao početi. Kako ne bi bili samo izletnički i šoping putnici nosilo se i ponešto maketa za natjecanje.

Osvojena su tri prva mjesta u različitim kategorijama i to kolege low, ZlatkoB i Tomo_zg.

Posjetio se i letački muzej "K Beli". Sve u svemu, jedno lijepo putovanje, šoping u najvećem Eduardovom dućanu, mnoštvo jako kvalitetnih radova i naravno buvljak za svakoga ponešto.

Par slikica, od svega pomalo.

UMHBDR

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Ned Lis 08, 2017 6:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nevjerojatno kako se penzioneri u RH dobro provode.... Laughing
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
2851cz

Član od: 11 Lip 2012
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Lis 08, 2017 7:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bravo dečki , odlične slike ...
Natrag na vrh
Bruce

Član od: 08 Ruj 2009
PorukaUpisano: Ned Lis 08, 2017 9:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čestitke na medaljama i dobrome provodu.
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Ned Lis 08, 2017 10:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A bas je bilo dobro Wink

Član od: 18 Lis 2005
PorukaUpisano: Uto Lis 10, 2017 10:01 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prvo čestitke suputnicima osvajačima zlata Zivili Zivili Zivili
Po broju natjecateljskih maketa ( mislim preko 1200) jedno od najvećih natjecanja u EU.
Konkurencija tj. kvaliteta radova također vrhunska, stoga su osvojena zlata veliko priznanje našim maketarima .
Bilo je zanimljivo vidjeti koliko je maketarstvo popularno u Češkoj, ljudi su stajali u repovima da uđu, iako se plaća ulazak ( 100 kruna).
Po prvi put je E-day bio u hotelu, ideja nije loša, ali je osvjetljenje dosta slabo, a i popratni sadržaji ( hrana,piće) nisu na visini, tim više obzirom na činjenicu da je hotel na periferiji u kojoj ugostiteljska ponuda baš i ne postoji u značajnijem obliku.
No zato restorani i pivnice u gradu osjetno popravljaju dojam Klopa
Centar grada prekrasan kao i uvijek, jedino što je zatrpan kao dubrovački Stradun na kog se iskrca 3 mega kruzera.
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
MARK 64

Član od: 07 Tra 2011
PorukaUpisano: Uto Lis 10, 2017 2:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan izlet ,odličan provod u fenomenalnom društvu.
Muzej je bio zbilja fascinantan posebno za ljubitelje zrakoplovstva sa odličnim eksponatima.Za ljubitelje,među kojima sam i ja zrakoplovstva iz WW2 npr.imate odlične:Me-109 G6,G12 ,Me-262 -1a ,Me.262 nachtjager,Bu-131,Bu 181,Fi-156,Si-204,Il-2,Il 10,La-7,Li-2F,DH-82,Harvard, ....veliki broj zrakoplovnih motora,Fritz X,Hs 293...jedrilice i stvarno svega i svačega od vojne opreme.
Posebno je jedna interesantna stvar da su Čehoslovaci imali posebno jaku vojnu zrakoplovnu industriju od početka 20-tog stoljeća.Tako da je veliki broj tvornica ,čiji su zrakoplovi prethodno navedeni bilo stacionirano i proizvedeni kod njih...
Takmičanje u maketarstvu prethodno opisano od kolega odlično,Češka kuhinja odlična.Ako ste u mogućnosti posjetite sljedeće godine nećete zažaliti.
I naravno za kraj posebne čestitke na zlatnim medaljama mojim kolegama :Matiji,Zlatku i Tomi Headbanger

MK "David Schwarz"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Uto Lis 10, 2017 10:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ekipa za 5! Smile
vidim odličan provod Smile

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma