Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Zero A6M3, Tamiya 1/72

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Poruke: 1264
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Sub Ruj 09, 2017 9:31 pm    Naslov poruke: Zero A6M3, Tamiya 1/72 Citiraj ovaj komentar

Dobro veče svima.

Mališa je gotov. Ja sam zadovoljan kako je ispao na kraju. Što se tiče makete, nemam ni jednu zamjerku osim dekala. Za Tamiyu je definitivno bolje uzeti neke bolje dekale a izostavi PE set.

Postolje sam danas odradio. Ono prvo nje bilo dovoljno dugo, zadnji točak je bio van njega.

Evo i par slika:

























Znam da je ovo prljanje daleko od realnog aviona i da nije ok, ali meni se ovako sviđa, pa šta da se radi.

Hvala svima koji su pratili WIP i davali savjete.

Pozdrav drugari,
Mladen.
_________________


凸(¬‿¬)凸
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
josipww2

Član od: 04 Lis 2009
Poruke: 1356
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sub Ruj 09, 2017 11:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mladene,svaka cast,maketa stvarno vrhunski izgleda .meni je weathering predivan i ne mislim da je preizrazen .bilo je masina u boljim izadnjima,ali i gorih od ovog tvog tako da mislim da je u granicama realnog Very Happy
sta je iduce na redu ? Very Happy
_________________
nisam zgodan,al sam nezgodan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Poruke: 3476
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Sub Ruj 09, 2017 11:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan. Neobičan mi je Zero sa podrezanim krilima ali rad mi je super.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
viper

Član od: 07 Pro 2005
Poruke: 1670
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Ned Ruj 10, 2017 12:35 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka čast...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Poruke: 1264
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Ned Ruj 10, 2017 9:19 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

josipww2 Napisao/la:
mladene,svaka cast,maketa stvarno vrhunski izgleda .meni je weathering predivan i ne mislim da je preizrazen .bilo je masina u boljim izadnjima,ali i gorih od ovog tvog tako da mislim da je u granicama realnog Very Happy
sta je iduce na redu ? Very Happy


Hvala ti Josipe. Sažem se sa tvojim komentarom 100%! Drago mi je da se tebi sviđa Very Happy

Inače, kolega Josip je bio od velike pomoći prilikom sklapanja. Poslao mi je linkove i davao savjete glede ovog Zeroa. Pravi kolega! Hvala još jednom Josipe!

P-51 Napisao/la:
Odličan. Neobičan mi je Zero sa podrezanim krilima ali rad mi je super.


Hvala Very Happy
Jeste malo neobičan, navikli smo na klasična krila kod ovih mašina. Drago mi je da ti se viđa Wink

viper Napisao/la:
Svaka čast...


Hvala Dževade Very Happy
Vidjećeš ga uživo, ipak je razlika Wink
_________________


凸(¬‿¬)凸
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Ruj 10, 2017 1:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vrlo lijepo ,weathering po mom ćeifu! Very Happy
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Herr Fix

Član od: 24 Sij 2011
Poruke: 228
PorukaUpisano: Ned Ruj 10, 2017 6:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

jako lipo!
i da, čudna ova krila Smile
_________________
Stavija bi potpis, ali... kako ću kemijskom po monitoru???
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Poruke: 4106
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Ruj 10, 2017 6:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlićan Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Poruke: 1264
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pon Ruj 11, 2017 9:51 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala drugari U zdravlje
_________________


凸(¬‿¬)凸
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Poruke: 424
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Uto Ruj 12, 2017 9:21 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lijepo:)
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aces High

Član od: 02 Lip 2009
Poruke: 197
Mjesto: Đakovo
PorukaUpisano: Ned Pro 03, 2017 11:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Plavi benger
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron