

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sub Ruj 09, 2017 9:31 pm Naslov poruke: Zero A6M3, Tamiya 1/72 |
|
|
Dobro veče svima.
Mališa je gotov. Ja sam zadovoljan kako je ispao na kraju. Što se tiče makete, nemam ni jednu zamjerku osim dekala. Za Tamiyu je definitivno bolje uzeti neke bolje dekale a izostavi PE set.
Postolje sam danas odradio. Ono prvo nje bilo dovoljno dugo, zadnji točak je bio van njega.
Evo i par slika:
Znam da je ovo prljanje daleko od realnog aviona i da nije ok, ali meni se ovako sviđa, pa šta da se radi.
Hvala svima koji su pratili WIP i davali savjete.
Pozdrav drugari,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sub Ruj 09, 2017 11:25 pm Naslov poruke: |
|
|
mladene,svaka cast,maketa stvarno vrhunski izgleda .meni je weathering predivan i ne mislim da je preizrazen .bilo je masina u boljim izadnjima,ali i gorih od ovog tvog tako da mislim da je u granicama realnog
sta je iduce na redu ?  _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Sub Ruj 09, 2017 11:45 pm Naslov poruke: |
|
|
| Odličan. Neobičan mi je Zero sa podrezanim krilima ali rad mi je super. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Ned Ruj 10, 2017 12:35 am Naslov poruke: |
|
|
| Svaka čast... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Ned Ruj 10, 2017 9:19 am Naslov poruke: |
|
|
| josipww2 Napisao/la: | mladene,svaka cast,maketa stvarno vrhunski izgleda .meni je weathering predivan i ne mislim da je preizrazen .bilo je masina u boljim izadnjima,ali i gorih od ovog tvog tako da mislim da je u granicama realnog
sta je iduce na redu ?  |
Hvala ti Josipe. Sažem se sa tvojim komentarom 100%! Drago mi je da se tebi sviđa
Inače, kolega Josip je bio od velike pomoći prilikom sklapanja. Poslao mi je linkove i davao savjete glede ovog Zeroa. Pravi kolega! Hvala još jednom Josipe!
| P-51 Napisao/la: | | Odličan. Neobičan mi je Zero sa podrezanim krilima ali rad mi je super. |
Hvala
Jeste malo neobičan, navikli smo na klasična krila kod ovih mašina. Drago mi je da ti se viđa
| viper Napisao/la: | | Svaka čast... |
Hvala Dževade
Vidjećeš ga uživo, ipak je razlika  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 10, 2017 1:44 pm Naslov poruke: |
|
|
Vrlo lijepo ,weathering po mom ćeifu!  _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Herr Fix
 | | Član od: 24 Sij 2011 | | Poruke: 228 | |
|
Upisano: Ned Ruj 10, 2017 6:34 pm Naslov poruke: |
|
|
jako lipo!
i da, čudna ova krila  _________________ Stavija bi potpis, ali... kako ću kemijskom po monitoru??? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 10, 2017 6:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlićan  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pon Ruj 11, 2017 9:51 am Naslov poruke: |
|
|
Hvala drugari  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Texmex
 | | Član od: 29 Ožu 2017 | | Poruke: 424 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Ruj 12, 2017 9:21 am Naslov poruke: |
|
|
| Lijepo:) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aces High
 | | Član od: 02 Lip 2009 | | Poruke: 197 | | Mjesto: Đakovo |
|
Upisano: Ned Pro 03, 2017 11:18 pm Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|