Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Naši dečki
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Ned Kol 27, 2017 5:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kad smo kod canadaira, vracao sam se danas iz dalmacije i imao prekrasan pogled na dva kako slijecu na perucu. Bila bi prekrasna fotka da sam mogao stati. Ali nakon sto smo prosli knin i popeli se, jedan je izletio IZ NICEGA desno ispred nas i preletio brat bratu 20m iznad ceste i nestao lijevo. Zena mi je plasljiva i trznula me rukom. Bilo je totalno neocekivano i ne mora me nitko uvjeravati da se netko moze izblesirati za volanom i napraviti glupost

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Ned Kol 27, 2017 7:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poky Napisao/la:
Ma o ćem ti pričaš Borise?!?! Pa moja je recimo žena veći rizik za mene i moju djecu dok sjedi ko suvozać u autu do mene nego ovaj pilot u Pilatusu... Već sam dvaput skoro imao sudar je je ona vrisnula, a ja trznuo, jel me prepala, jel se njoj učinilo da ćemo se u nekog zaletiti il da skrećem u suprotnu traku i sl... I ne daj Bože da se nešto dogodi il da skrivim sudar kako da ja nekom objasnim "ona me je prepala"... Shocked Very Happy
Osim toga svi ovi vozaći su mogli vidjeti taj Pilatus dok je dolazio nadaleko, nije baš da im je uletio iznenada, a i usporedba s Kanaderima itekako stoji i meni se dogodilo da proleti iznad mene do sam bio u vožnji iznad autoceste na kojih 200-300m visine ,a nije baš da je kraj nas bilo more pa se baš dizao, pa nikog nisam pozivao na red...

Jbg, prijatelju, valjda sam ostario pa na to gledam drukčijim očima. Meni je ovo na snimci potpuno isto što i "street race" samo se ne koristi automobil nego zrakoplov. I to zrakoplov koji nije ničije privatno vlasništvo da se može s njime blesirati kako mu prdne.

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
dalibor

Član od: 22 Stu 2010
PorukaUpisano: Pon Kol 28, 2017 2:15 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

koliko sam ja čuo, te kerefeke izvodio je jedan od pilota KO, kojem je to bio zadnji dan u službi. Bez moraliziranja, letio sam G2 u JRV, pa znam što se radilo i kakve su bile posljedice. Čisto sumljam, da je tip dobio zadatak brišuči let, ne više od 5 m i molim, nad Mirnom, pa ispod, ne iznad mosta. Da se vidi sturčnost naše vojske. Jedno je zadatak, a drugo je ovo sprdačenje, zbog kojeg bi ja tom čovjeku oduzeo letačku dozvolu, pa da nikad ne dovodi sebe, avion i druge u opasnost. I da je avijon njegova privatno vlastništvo, niko i ništa mu ne daje za pravo, da ovako bezobrazno i opasno leti. Za mene je taj tip totalni kreten, a ne vrsni pilot.
Natrag na vrh
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Pon Kol 28, 2017 9:13 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Stariji će se sjetiti kad je u '90-tima američki A-6 u Italiji prekinuo žice žičare, pa se gondola survala u provaliju. Koliko je ono ljudi poginulo?
Dečki su se isto malo zekali.

Nego, jasno mi je da se neko ide malo "provozati".
Ono što mi nije jasno, da poslije te snimke javno objaviš.
Ono ko likovi koji snimaju kako se voze 300 na autocesti, pa puste snimku i onda se čude kad im policija pokuca na vrata.

Nebitno što misli tamo nek grupa maketara na nekom forumu, a šta kad bi tu snimku (i hoće prije ili kasnije) vidjelo neko briljantno novinarsko pero nekog istinoljubivog portala poput Indexa.
Pitam se dal bi pitali struku za mišljenje prije nego lupe ogromni naslov. "Evo kome i zašto mi kupujemo skupe lovačke avione dok djeca gladuju!"

I kakve bi takva medijska hajka mogla imati posljedice za karijeru ljudi koji još uvijek jesu u sustavu?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Špicfajer

Član od: 09 Pro 2009
Mjesto: Kastela,Croatia
PorukaUpisano: Uto Kol 29, 2017 6:04 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tomo Napisao/la:
Stariji će se sjetiti kad je u '90-tima američki A-6 u Italiji prekinuo žice žičare, pa se gondola survala u provaliju. Koliko je ono ljudi poginulo?
Dečki su se isto malo zekali.

Nego, jasno mi je da se neko ide malo "provozati".
Ono što mi nije jasno, da poslije te snimke javno objaviš.
Ono ko likovi koji snimaju kako se voze 300 na autocesti, pa puste snimku i onda se čude kad im policija pokuca na vrata.

Nebitno što misli tamo nek grupa maketara na nekom forumu, a šta kad bi tu snimku (i hoće prije ili kasnije) vidjelo neko briljantno novinarsko pero nekog istinoljubivog portala poput Indexa.
Pitam se dal bi pitali struku za mišljenje prije nego lupe ogromni naslov. "Evo kome i zašto mi kupujemo skupe lovačke avione dok djeca gladuju!"

I kakve bi takva medijska hajka mogla imati posljedice za karijeru ljudi koji još uvijek jesu u sustavu?

Nisam toliko star Wink al toga se sijećam, iz novina(mislim da je bila '96a), možda je bio Prowler, i da je poslije par godina taj pilot bio oslobođen optužbe, amerikanci...
Natrag na vrh
dalibor

Član od: 22 Stu 2010
PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 11:30 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ne samo to, nije ni osuđen za to, da je uzeo film iz magacina i uništio ga. Znači uništio dokaze, i za to nikome ništa.
Natrag na vrh
Scalpel

Član od: 10 Pro 2009
PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 3:26 pm    Naslov poruke: Re: Naši dečki Citiraj ovaj komentar

cico.k Napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=RSRbA0RwvsA

joooj kak super piči..!

A u p.m. to je to....ovako se vježba...

Ove komentare u samoj temi ne želim ni početi argumentirati...dečki pa čime se vi bavite u životu, sjedenjem u fotelji?!?

Dobro je Wallace rekao: "All men must die, but not all men have lived."

To je onaj "just-jump" lucidni faktor koji fali peglačima asfalta, izlazak iz konforne zone večina Vas nikada nije imala niti u predsoblju mozga, a kamoli da je probala, zato bolje ne komentirati ono što ne razumiješ.

LP, M.
Natrag na vrh
Lisec

PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 3:48 pm    Naslov poruke: Re: Naši dečki Citiraj ovaj komentar

Scalpel Napisao/la:
cico.k Napisao/la:

joooj kak super piči..!

Ove komentare u samoj temi ne želim ni početi argumentirati...dečki pa čime se vi bavite u životu, sjedenjem u fotelji?!?

To je onaj "just-jump" lucidni faktor koji fali peglačima asfalta, izlazak iz konforne zone večina Vas nikada nije imala niti u predsoblju mozga, a kamoli da je probala, zato bolje ne komentirati ono što ne razumiješ.

LP, M.

Laughing Laughing Laughing idem skociti iz aviona bez padobrana, da zivim malo. Zivot mi je dosadan i isprazan, hvala sto si mi to pokazao, good one mate Pivo

Natrag na vrh
Scalpel

Član od: 10 Pro 2009
PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 4:16 pm    Naslov poruke: Re: Naši dečki Citiraj ovaj komentar

Lisec Napisao/la:
Scalpel Napisao/la:
cico.k Napisao/la:

joooj kak super piči..!

LP, M.

:lol: :lol: :lol: idem skociti iz aviona bez padobrana, da zivim malo. Zivot mi je dosadan i isprazan, hvala sto si mi to pokazao, good one mate :beer:

Upravo to, ne možeš pijanom čovjeku objasniti da je pijan...
To što je tebi absail iz AB212 nepoznanica, nekome je svakodnevica.
Ložite se na krive stvari ovdje, a sami hodate po aero-meetinzima i dr.kate na razne ovakve akrobacije i vratolomije...
Ova rasprava je zapravo završila prije nego je počela, bezvezno osuđivanje i pokazivanje ne znanja i ne tolerancije, te stvaranje nepotrebnog animoziteta prema nečemu što sami volite.
Kao što je i GaK rekao neka popije disciplinsku/stegovnu ili što već mora, gdje je tu Vaša briga?

p.s. ako je skok bez padobrana neka vratolomija onda mi je zapravo jasna večina reakcija ovdje... .-)
Natrag na vrh
skobe

Član od: 29 Stu 2006
Mjesto: zagreb
PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 5:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ajd da se ne svađate više tko je šta i kako,
ja sam najpametniji i ja imam najveću kiflu,
i sve znam i uvijek sam u pravu
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 5:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lololol scalpel

Tebe neki pubertet ošinuo

Ne treba komentirat previse, onak, mislim da je rasprava gotova 😂😂

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Lisec

PorukaUpisano: Sri Kol 30, 2017 10:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Yolo

Natrag na vrh
tole

Član od: 12 Ožu 2008
PorukaUpisano: Sri Ruj 06, 2017 9:20 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Quod licet Iovi, non licet bovi. - Što je dopušteno Jupiteru, nije dopušteno govedu.

Nije da je frajer po zanimanju akrobatski pilot, pa da radi akrobacije u avionu....svašta!

Group build - metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sri Ruj 06, 2017 11:47 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tole Napisao/la:
Quod licet Iovi, non licet bovi. - Što je dopušteno Jupiteru, nije dopušteno govedu.

Nije da je frajer po zanimanju akrobatski pilot, pa da radi akrobacije u avionu....svašta!

I Schumacher je bio vozač F-1 pa nije vozio Ferarijev bolid po ulicama Berlina... Rolling Eyes

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sub Ruj 09, 2017 6:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
tole Napisao/la:

I Schumacher je bio vozač F-1 pa nije vozio Ferarijev bolid po ulicama Berlina... Rolling Eyes

Jel se racuna Webber? Belji se

https://www.youtube.com/watch?v=U5YyYUplS9A
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4  Naprijed
Stranica 3/4

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma