Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Su-33 Kinetic 1/48
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
viper

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pet Kol 11, 2017 7:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Koristio sam Mr Paint boje i fantastične su.
Vertikalci su samo formalno stavljeni zbog slikanja.
Bio sam započeo nanositi wash sa tamiynim washom , ali mislim da je za velike površine puno bolji uljani iz domaće radionice.

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
rudi čajevec

Član od: 07 Ruj 2010
Mjesto: ŠTORE
PorukaUpisano: Pet Kol 11, 2017 10:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ljepo kamo obojen ,ali primečujem fatalnu grešku ,a to je bojanje oba motora ,provjeri još jednom dokle i kakvim metal bojama od šoba motora prema kabini jer je baš taj dio osim kamuflaže,što bode u oči i daje karakterističan izgled na svim avionima ,familije Suhoj od 27 ,33 i dalje .i iznenađen sam na tako velikom propustu. Embarassed Sory...
Natrag na vrh
viper

PorukaUpisano: Pet Kol 11, 2017 11:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

To je faktički podloga za alclad, taj dio će biti poslije farban raznim nijansama alclada. Zbog toga i nisam još pričvrstio vertikalce, jer bi smatali prilikom farbanjamotora
Natrag na vrh
rudi čajevec

Član od: 07 Ruj 2010
Mjesto: ŠTORE
PorukaUpisano: Sub Kol 12, 2017 11:13 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Very Happy unikatatan pristup,inače jako mi se svida,što je ljiepo obojen.i kod mene če dočini na red 33tka,sada je još u fazi skupljanja aftermarkta..budno pratim. Cool
Natrag na vrh
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Uto Kol 15, 2017 5:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lijepo urađena prekrasna maketa.
I ja pratim sa zanimanjem jer je i meni u (skorom) pipelinu.
I ja sam se čak nameračio na tog istog crvenog "80"....
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
viper

PorukaUpisano: Pet Kol 18, 2017 6:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Konačno i motori završeni. Utrošio sam 5 sati u farbanju i maskiranju. Možda je sve malo ispalo pretamno i previše plavo, ali ipak ću ovako ostaviti. Ove mlaznice u kutiji su odlične i zaista im netreba zamjena osim možda što treba na unutrašnjost mlaznica dodati malo stirene da bi se imitirala " rebra " mlaznica.

Još jedan savjet onioma koji će praviti ovu maketu da paze na poklopac cockpita prilikom poliranja jer je tipičan "kinez", hoće da napukne ako se malo više pritisne.

Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3
Stranica 3/3

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma