Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Sanding sticks

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Managarium

Član od: 24 Kol 2012
Mjesto: Koprivnica Đurđevac
PorukaUpisano: Uto Jul 11, 2017 10:45 am    Naslov poruke: Sanding sticks Citiraj ovaj komentar

Bok
Trebaju mi štapići za brušenje. Mislim da bi mi bila dovoljna tri komada kao neke grube, srednje i fine gradacije. Nekaj u razini kak nude setove Flex - I - File, Squadron ili Ultimate Modeling Products ili neki drugi proizvođač.
Naravno, zanima me vaše mišljenje i preporuka kaj bi bilo best buy?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Doodeck

Član od: 05 Pro 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Jul 11, 2017 11:26 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Baci oko na štapiće za brušenje i poliranje noktiju u DM-u, Mulleru i sličnim trgovinama. Znaju imat potpuno zadovoljavajuće proizvode za te stvari. Ili omotat i zalijepit šmirgl papir oko nečega tipa štapić od sladoleda.
Natrag na vrh
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Uto Jul 11, 2017 1:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

komadic dascice, tri krpe razlicite gradacije vodobrusnog ( po 3,4 kune A4) ,malo cianofixa i miran si za deset maketa....Smile
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
vrsa

Član od: 21 Lis 2005
Mjesto: Western Australian Desert
PorukaUpisano: Uto Jul 11, 2017 1:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ako budeš imao prilike ikad uzmi od Flexifile - Flexpad. Koštaju ali traju najviše. Neusporedivo s ovim za nokte i ostalim inače.
MAK REOPLAN - Split
Natrag na vrh
daneel

Član od: 12 Lis 2005
PorukaUpisano: Uto Jul 11, 2017 3:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

florymodels ti prodaje sanding stickove, imaš paket sa tri gradacije, a imaš i posebno za kupit više komada od iste gradacije
gemini

Član od: 30 Stu 2010
Mjesto: Vrhnika-SLO
PorukaUpisano: Čet Jul 13, 2017 11:30 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo ima i na miniatures.si http://www.miniatures.si/
Natrag na vrh
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Čet Jul 13, 2017 12:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

danas bio kod doktorice i maznuo joj par onih stapica za pregled grla( nekoristenih Smile ).....u apoteci pored sam pitao imaju li, kutija 100 komada 13 kuna
plus deset tri arka vodobrusnog, plus 5 cianofix....dobra volja da se izreze smirgl i zaljepi na stapice- neprocjenjivo Smile
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pet Jul 14, 2017 8:47 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
danas bio kod doktorice i maznuo joj par onih stapica za pregled grla( nekoristenih Smile ).....u apoteci pored sam pitao imaju li, kutija 100 komada 13 kuna
plus deset tri arka vodobrusnog, plus 5 cianofix....dobra volja da se izreze smirgl i zaljepi na stapice- neprocjenjivo Smile

Ja koristim štapiće od sladoleda. Na neke sam postavio komad spužve (radi zaobljenih dijelova) pa šmirgl papir, a na ostale samo šmirgl papir.
Da vidiš ljepote Wink
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Pet Jul 14, 2017 11:08 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I moj glas za flexifile. Taman su lagano mekane da ne rade prelako flatspot na zaobljenim dijelovima sto je problem sa kucnim radinostima.
Plus, traju puno dulje od obicnog vodobrusnog papira

Kod svih tih stickova je problem kad se uzimaju na slijepo, nikad nisi siguran u finocu zbor razlicitih standarda.

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma