Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Poklanjam/Prodajem vecu kolicinu raznog (makete,knjige,misc)

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
killa

Član od: 15 Ruj 2009
PorukaUpisano: Pet Jul 07, 2017 10:07 pm    Naslov poruke: Poklanjam/Prodajem vecu kolicinu raznog (makete,knjige,misc) Citiraj ovaj komentar

Za pocetak, ispricavam se adminima ukoliko ovaj post nije dozvoljen no vidjeh nekolicinu slicnih nedavno.

Uglavnom, prodajem/poklanjam sve makete/dodatke/knjige/figure koje su mi viska, ovo je tek manji dio svega. Ostatak ce biti dodavan povremeno u ovaj imgur album. (unaprijed se ispricavam ako ima duplih slika)

https://imgur.com/a/lgnmL

Cijene su na slikama, ukoliko mislite da je nesto preskupo slobodno mi se javite pa cemo korigirati cijenu. (Dajem popust na kolicinu)

U cijenu nisu ukljuceni troskovi slanja, za stvari koje poklanjam samo molim da se plati postarina/dode do mene pokupit.

Hvala i lp.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
killa

PorukaUpisano: Ned Jul 09, 2017 10:07 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pozdrav, veceras cu azurirati slike.

Unaprijed se ispricavam ako nekome nisam odgovorio na poruku, zaista mi ih je doslo mnogo pa je moguce da mi je neka promaknula.

Poz
Natrag na vrh
killa

PorukaUpisano: Čet Jul 27, 2017 12:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pozdrav, nasao sam jos aftermarketa pa ih postavljam u zasebni album, dakle sve sa ovog link je dostupno i nije bilo na prijasnjem linku.

https://imgur.com/a/G0c8S

Pozdrav
Natrag na vrh
killa

PorukaUpisano: Sri Ruj 06, 2017 3:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

bump
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma