Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Novosti u 1/32
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sub Lip 10, 2017 12:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lisec Napisao/la:
Boris G. Napisao/la:
Lisec Napisao/la:
Ako guštaš u poluproizvodima,super

Svaka maketa u kutiji, pa i ona najskuplja, je poluproizvod. Na nama je da od nje napravimo proizvod. Wink

Nisi ni najmanje shvatio sto sam htio reci

Jesam, jesam, nisi ti mene shvatio... nemaa veze. Very Happy Dva prsta gore

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Sub Lip 10, 2017 1:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nisi,nisi...jer da jesi rekao bi da volis jeftine,velike,ofrlje napravljene makete

A ja kazem da postoji bolja alternativa u obliku
-Tamiye sa prekrasnim maketama,odlicnim detaljima,prekrasno upakirana u tvrdu kutiju sa sastavnicom u boji,posebnom knjizicom,metalima,postoljem i satima uzivancije bez stresa dijelova koji pasu
-Eduarda sa svojim 48icama koji su isto toliko prekrasne za raditi i povrsinskim detaljima da boli glava,bez puno muke u sastavljanju

-naspram makete koja dođe u mekanoj kutiji koja se raspada,određene razine detalja,dijelova koji ne pasu,dijelova koji su nepotrebno komplicirani, gresaka u ljevanju,bez nekakakvih detalja koje vecina modernih maketa u tom mjerilu ima(tipa zakovica), netocnih dijelova i oznaka itd itd

Ovo sve je recimo primjer Me109g-6 i g-10 od revella koja je nova(u zadnjih 2-3 godina)

Ali da,nema veze
Idemo se igradi sa cvijecem

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sub Lip 10, 2017 2:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lisec Napisao/la:
Nisi,nisi...jer da jesi rekao bi da volis jeftine,velike,ofrlje napravljene makete

A ja kazem da postoji bolja alternativa u obliku
-Tamiye sa prekrasnim maketama,odlicnim detaljima,prekrasno upakirana u tvrdu kutiju sa sastavnicom u boji,posebnom knjizicom,metalima,postoljem i satima uzivancije bez stresa dijelova koji pasu
-Eduarda sa svojim 48icama koji su isto toliko prekrasne za raditi i povrsinskim detaljima da boli glava,bez puno muke u sastavljanju

-naspram makete koja dođe u mekanoj kutiji koja se raspada,određene razine detalja,dijelova koji ne pasu,dijelova koji su nepotrebno komplicirani, gresaka u ljevanju,bez nekakakvih detalja koje vecina modernih maketa u tom mjerilu ima(tipa zakovica), netocnih dijelova i oznaka itd itd

Ovo sve je recimo primjer Me109g-6 i g-10 od revella koja je nova(u zadnjih 2-3 godina)

Ali da,nema veze
Idemo se igradi sa cvijecem

I onda se pojavi luđak koji od ove druge napravi čudo i pokupi medalju (svjedočio) a natjera suze na oči momku koji je iskeširao veliku lovu na maketu i dodatke a ta nije niti došla do stola za suđenej. Na to sam mislio da sadržaj kutije ništa ne predstavlja dok mi nešto ne napravimo od njega. Wink

BTW, tzv. "muka u sastavljanju" postoji samo u maketarovoj glavi. Meni se na sreću taj simptom nije još pojavio. Kad se pojavi, prelazim na Lego kockice. Very Happy

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3
Stranica 3/3

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma