Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Morane Saulnier MS.406, RSmodels,1/72 2kom

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Svi 19, 2017 11:05 am    Naslov poruke: Morane Saulnier MS.406, RSmodels,1/72 2kom Citiraj ovaj komentar

Evo gotovi! Neću puno dužiti, kog je zanimalo mogo je pratiti proces slaganja u projektima u radu, ja ću samo reći da su ispali i bolje nego što sam očekivao,al opet nisam skroz zadovoljan jel jednostano neke stvari nisam mogao/znao bolje odraditi pa su ostale predimenzionirane (flekice i "šarke"panela), probao sam ne pretjerivati s weatheringom na 2305 se vidi da je fotkan valjda odmah nakon primitka/prebojavanja štali već, a 2303 sam radio po kompilaciji par fotki aviona koji imaju slične crvuljke po trupu, sad dali se radi o istom avionu il ne sumljam da ćemo ikad saznati...
Ukratkom evo fotki pa procijenite, trebala je doći i zajednička podloga ,ali eto imam nekakvu gužvu pa da ne čekaju u nedogled...
Prvo 2303:

zatim2305:

i par grupnih:

Texmex

Član od: 29 Ožu 2017
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pet Svi 19, 2017 1:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

lijepo si ti to obojao i složio ali nešto u tim avionima ima toliko nezgrapnosti u obliku da kad vidim onu antenu iza kabine pomislim kako je to sablja za borbu prsa o prsa ..:)ako si ti zadovoljan i drago ti je kad pogledaš svoju maketu u vitrini onda je to najvažnije..
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
PorukaUpisano: Pet Svi 19, 2017 5:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Fora su ovako u paru/super za malu dioramu. 2305 bi trebao imati drugi spinner, ali sad kako je je. Wink

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Antun Janković

Član od: 04 Kol 2008
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pet Svi 19, 2017 6:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Meni se jako sviđaju ali ovaj drugi ima malo nakrivo točkove, zar ne?
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
PorukaUpisano: Pet Svi 19, 2017 6:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlićni su Very Happy
Poky

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Ned Svi 21, 2017 11:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Fala momci...
Citat:
Fora su ovako u paru/super za malu dioramu. 2305 bi trebao imati drugi spinner, ali sad kako je je. Wink

Mislim da moraš pogledati fotke još jedamput ,ja ih gledam već mjesec dana i ne bih stavio baš ruku u vatru...Ja sam zeznuo što sam mu cijev topa malo previše skratio...

Citat:
Meni se jako sviđaju ali ovaj drugi ima malo nakrivo točkove, zar ne?

Ne, tako trebaju stajati, ima jako čudan stajni trap taj MS sve je pod nekakvim ćudnim kutevima ,doduše i kut snimanja na toj fotki nije baš najsretniji...
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma