Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Toyota Corolla WRC
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Čet Velj 12, 2015 9:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo sto se radi kod mene zadnjih mozda mjesec dana Very Happy

odlucio sam da bi mogo i ovo zavrsit prije nego se posvetim dogovorenom GB-u, nakon abarthica koji je bio na 25% zgotovljenosti, corollu sam ponovno uzeo na stol sa otprlike 70% dovrsenosti. tako da mi nebi trebalo duze od 2-3 mjeseca za nju.
pa se zadnjih nekoliko tjedana igram sa sicevima, pojasevima, aparatima za gasenje, zadnjim kotacem, intercoolerom itd.
cekam da mi stigne lak koji sam narucio pa da mogu pocet decale stavljat na body. do tad bi unutrasnjost trebala biti gotova
citamo se brzo Very Happy

trci Jaga trci Crying or Very sad

Član od: 20 Ruj 2011
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Čet Velj 12, 2015 9:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve dobro izgleda. Jedino imam dojam da su zatezači pojaseva preširoki, ili su pojasevi malo preuski.

Član od: 13 Pro 2010
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Velj 13, 2015 1:08 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

odlicna je unutrasnjost. hrpa detalja, svidja mi se! Shocked Very Happy
Gazda
PorukaUpisano: Pet Velj 13, 2015 5:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

a da, mozda su pojasevi mogli bit trecinu mm siri za te kopce, al to na slikama izgleda kao 2 centimetra razlika Very Happy
povuko sam kopcu na sredinu pojasa sad, ne vidi se da su puno uzi

sve sto ostaje sad je da ih zavezem za rollcage koji upravo ide unutra, stavim dashbord i volan, par konektorica za kacige i to je to, dok lak ne stigne

Član od: 21 Ožu 2008
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Ned Velj 15, 2015 12:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super je, hoćeš li stavljati one jastučiće na pojaseve? Još samo Sabelt decali i to je to.

Član od: 08 Ruj 2009
PorukaUpisano: Ned Velj 15, 2015 1:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jedna kopčica na pojasu kao da se malo pomaknula u stranu pa malo kvari ukupni dojam, ali inače sve je puno detalja, sviđa mi se

Član od: 05 Jul 2010
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Ned Velj 15, 2015 11:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Interijer mi je super, bravo!
Gazda
PorukaUpisano: Uto Ožu 10, 2015 7:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo da javim do kud sam doso Very Happy

ne znam koliko ce jos dugo ova corolla morat cekat dovrsetak.... naime, obzirom da sam maketu zapoceo prije 6 godina, decale sam nabavio tada. no kako su dugo stajali u kutiji (jer sam obljepio samo vozacka i suvozacka vrata) od starosti su popucali. to sam primjetio prije par mjeseci kad sam odlucio da cu ju zavrsit. i tako sam nabavio jos jedan set decala, da se ne gnjavim s ovim ispucalim. e pa problemi nisu prestali jer su i ti novi decali sranje, vjerojatno stampani kad i oni prvi, osusilo se ljepilo i ima ih par ispucalih. tako da dok ne skuzim sto i kako dalje (i motiviram se ponovno) ostat ce na ovome Sad
znaci ostao je samo body, treba ga decalirat i lakirat, polirat nakon toga i zavrsit cijelu pricu, naljepit spojler, stakla, pinove na haubi i takve sitnice. maximalno mjesec dana posla, ali kako dalje s ovim decalima, zbilja ne znam. pitao sam na forumu, decki savjetuju stavljat decale na mokar Glanzer (nesto valjda kao pronto vosak za podove), ali je upitno kako ce se to sve ponasat sa tekucinama za decale, i sa lakom. a i koliko se vremena ima kod pozicioniranja samog decala... tako da dok to sve dobro ne istestiram na testnom bodyju, corolla opet ide na mirovanje. mislio sam ju zavrsit do mosona, al neide pa neide, zato necu forsirat. zivcira me sto sam si ostavio dovoljno vremena, i vise nego sto mi treba, ali neide joj se na put ove godine, pa ce ostat doma

Gazda
PorukaUpisano: Sri Tra 19, 2017 8:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Član od: 23 Pro 2006
Mjesto: Ljubljana-Split
PorukaUpisano: Sri Tra 19, 2017 9:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Konačno si ti to lipo sredija sa mnogo detalja. Zanimljivo
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
PorukaUpisano: Čet Tra 20, 2017 8:25 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Drago mi je da si uspio riješiti decale. Super izgleda

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Sub Tra 22, 2017 9:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sviđa mi se, pogotovo u unutrašnjosti Very Happy. Ne mogu skužiti dal su na vratima spuštena stakla, ako nisu onda si to stvatrno dobro izveo jer su OOB stakla dosta debela za varijantu s otvorenim vratima.
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stranica 6/6

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma