Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Trst-maketarski dućani

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
daneel

Član od: 12 Lis 2005
PorukaUpisano: Pon Ožu 20, 2017 3:58 pm    Naslov poruke: Trst-maketarski dućani Citiraj ovaj komentar

Dakle, uskoro bih trebao do trsta, pa me zanima, kakva je tamo situacija s maketarskim shopovima Smile Zasad sam našao samo modelland preko scalematesa, a ne znam ni postoji li još.
Pišite, ko ima kakvu info Smile
dalibor

Član od: 22 Stu 2010
PorukaUpisano: Uto Ožu 21, 2017 12:15 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nema ti baš mnogo toga u Trstu. Ako prolaziš kroz Ljubljanu, zaustavi se u BTC Cityu, tamo imaš Mladi tehnik
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grega X

Član od: 09 Stu 2005
PorukaUpisano: Uto Ožu 21, 2017 10:25 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

dalibor Napisao/la:
nema ti baš mnogo toga u Trstu. Ako prolaziš kroz Ljubljanu, zaustavi se u BTC Cityu, tamo imaš Mladi tehnik

Bezveze...
daneel

Član od: 12 Lis 2005
PorukaUpisano: Uto Ožu 21, 2017 1:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Grega X Napisao/la:
dalibor Napisao/la:

Bezveze...

da... svaki put kad navratim u MT, tamo je sve depresivnije i depresivnije... više sam i odustao od njih... črna luknja je neko vrijeme bila dobro mjesto, al i tamo je bila pustinja zadnji put kad sam navratio... ne znam, nekad mi je slovenija bila eldorado za makete (sjećam se kad sam jedne godine navratio u interspar BTC, bila je cijela jedna dugačka polica s maketama, od kojih je pol bilo na sniženju... revell, italeri... još se sjećam revellovog 1/32 phantoma za cca 100 kn), al danas niš...
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma