Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Nakon 4 godine

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
SturmmannDado

Član od: 12 Svi 2012
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Velj 07, 2017 12:39 pm    Naslov poruke: Nakon 4 godine Citiraj ovaj komentar

Eto nakon 4 godine počeo sam se opet baviti maketarstvom, pa ovo su zadnji radovi poredani od boljeg prema lošijem po nekoj mojoj procjeni, sad sam opet ko početnik jer opet moram isprobavati i praksati farbanje.

Ispričavam se zbog loših slika loš je fotić.

Ako se slike nebudu vidle budem probo opet uploudat na neku drugu stranicu nisam dugo to koristio pa sam malo zaboravio jer image shack se sad plaća pa nemogu tamo.

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Uto Velj 07, 2017 2:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Koje ti je to mjerilo?
SturmmannDado

Član od: 12 Svi 2012
PorukaUpisano: Uto Velj 07, 2017 3:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

1/35, znam da nije baš nešto, fali mat lak al nemam love sad za njega bit će poslje, fale neki detalji, ponestalo mi je skin tone boje za kožu... i tako, al zanima me neko mišljenje eto za ponovni start, osim smjese za popunjavanje rupa i pukotina što bi još trebalo...?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Uto Velj 07, 2017 6:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pa neki jeftini kit i par "jeftinih" revellovih boja, pa se probaj poigrati sa sjenama u utorima i sl, uzmi neku skin tone boju pa neku crvenu il smeđu pa im malo mješaj da dobiješ tonove na licu, prva figura izgleda ok, probaj dobiti ostale na taj nivo, a najvažnije probaj ne raditi tolike oći, napravi samo užasno malu crticu bijelog i gore najmanju moguću točkicu neke sive, ne crne...
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma